Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hellishbloodystorm

prośba do osób znających j. włoski

Polecane posty

będę wdzięczna za przetłumaczenie poniższego tekstu (domyślam się, że jest coś o aniołach;): Nello Specchio Viso D\'angelo, Capelli D\'angelo, Prigione D\'angelo Nello Specchio Scena Di Violenza Tremo Senza Il Suo Abbraccio Nello Specchio Filo Spinato Di Velluto Vesta I Suoi Tremi Desideri Un Silenzio Prezioso Per Le Masse Accecarli, La Speranza Trasforma Ceneri Fate Passare, Respiri Con Facilitŕ Mostrano I Suoi Pensieri Sulla Pace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha 23
W lustrze twarz anioła włosy anioła, oblicze anioła w lustrze scena wiolonczelii bezruch bez twojego objęcia w lustrze szpilka wbita w welur ubiera swoje dziweki upragnione Cisza przepiękna Nadzieja przemieni cierpliwych Dajcie im przejść, oddechom z łatwością demonstrują swoje myśli o pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha 23
mnie sie nie pytaj>>>>>>wklej tekst tej piosenki to ci przetlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha 23
pomylka, tam nie bedzie welur tylko aksamit i w koncowym zdaniu demonstruja swoje mysli W pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha 23
jeszcze raz bo zrobilam troche bledow bo nie widze piszac calego tekstu: W lustrze twarz anioła Włosy anioła, więzienie anioła W lustrze scena przemocy Drżenie bez swojego objęcia W lustrze szpilka wbita w aksamit Ubiera swoje dzwięki upragnione Cisza przepiękna na coś(nie wiem co to słowo oznacza) Oślepieni, nadzieja przeobraża cierpliwych Dajcie przejść,oddychaj z łatwością Demonstrują swoje myśli w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie pytaj
widocznie, nie mam szczęścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha 23
Wyzbaje kochanie moje ja nie jestem więcej niż sam wyjątkowość ukryłaś w sercu swoim historia jakas tam(nie wiem co to za slowo) Nie jestem już twoją myślą nie jestem już twoja miloscia prawdziwą jestem jak ciasto z gorzkim spodem ktorego nie jesz wiecej dlaczego ty jestes inna kobieta dlaczego ty nie jestes juz soba dlaczego nie powiedzialas wczesniej kto nie kocha nie bedzie kochany nigdy co zrobilas dla naszego dobra? stalo sie zimnym dreszczem usmiechy, nasze kolacje sceny w kazdym razie (jakies tam...) refren taki sam jak wyzej.... kiedy przychodzi wieczor i wspomnienia pomalu sie odkrywaja cierpienie w sercu odkrywa pustke wieksza niz morze wieksza niz morze dalej tak samo jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×