Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukarany czy co

wielki problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość prawda jest prawda
i takie cos brac do reki lub buzi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgf
odpowiem jako dziewczyna, nie znam Twojej kobiety, ale problem moze byc taki,ze nie moze sie zwyczajnie przelamać, nie nalegaj i nie zaczynaj ciagle rozmow, bo jezeli jest chociaz troche podobna do mnie skutek osiagniesz odwrotny i tylko sie poklocicie. Gdybym to ja robiła taki problem, a byloby to cąlkiem mozliwe ;-) radzilabym powiedziec mi,ze zalezy Ci aby piescila całego Ciebie, bez wdwania sie w szczegoly ona zrozumie. Jest to dla Ciebie istotne,masz nadzieję,ze kiedys sie jednak do tego przekona. Tak trzeba byłoby powiedziec mi..... i odczekac kilka dni ewentualnie 2 tyg. Sukces murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgf
i nie zaczynaj tego tematu bez przerwy, pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie zrobila mi loda do poki nie byla do mnie przekonana, ze \'\'tak to ten facet, kocham go, zasluguje na cos wiecej niz zwykly seks\'\'. Na poczatku tez unikala seksu oralnego, bo niby po co miala na samym pocztku dawac mi wszystko? Przestan panikowac sa tez dziewczyny ktore zwyczajnie nie lubia ze tak powiem wprost obciagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukarany...chyba nie tędy droga....jakieś ograniczenia chcesz wprowadzać :( myślę ze w ten sposób jej nie przekonasz.... widać dziewczyna potrzebuje czasu...jak ją w sobie rozkochasz.....wzbudzisz zaufanie....być może zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ricki81
a na zwykly seks to juz kazdy zasluguje? kolega z pracy? w ogole na seks od porzadnej kobiety zasluguje tylko ukochany facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×