Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emo94gabi

Emo.Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Motylek02
Uwielbiam emo chłopców...są tacy śliczni i delikatni (prawdziwi emo są bardzo delikatni,uczuciowi i łatwo ich zranić) mają piękne oczy i fryzury,ubrania też i mam nadzieję że znajdę takiego dla siebie ;) tylko nie podoba mi sie jak się taki człowiek tnie. Piszę na skypie z emo ludźmi - są bardzo fajni ! naprawdę można z nimi porozmawiać na wiele tematów.Ale jak przed kamerką takiemu jednemu chłopakowi z którym rozmawiam zaczęły lecieć łzy (niestety poruszyliśmy b.nieciekawy temat) to poprostu nie mogłam.To było takie dziwne,ale pociągające i zaczęliśmy pocieszać się nawzajem x) to było fajowe uczucie (chociaż jak mówię to przez beznadziejny temat i wtedy nie było tak fajnie) Ciekawe uczucie. Jednak on nie mówi że nikt go nie rozumie i nie tnie się.Dziwne,śmieszne,ciekawe ;) ale polecam rozmowe z emo ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INDUSTRIAL NAZI
ale dzieciarnia z was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyyyanxore
niedawno?! styl emo zostal wprowadzony do polski (jesli mozna to tak nazwac xD) jakies poltora roku temu, lub nawet dwa lata temu, jak nie wiecej! ta moda juz zniknela ze sklepow!! jedynie pozostala w tych, co sa w tej modzie, od poczatku, jak h&m divided czy new yorker. a emokidsy juz wyginely dawno temu, prawdziwi zreszta tez ^^ nieliczac tych, co dopiero teraz w ta 'mode' weszli, ale oni chyba za pozno sie obudzili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
anyyyanxore - lepiej późno niż wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyyyanxore
ja bym jednak wolala zeby wcale sie nie angazowali w cos o czym nie maja pojecia. a potem jest wielka podnieta, wywyzszanie sie, chwalenie ZE ONI SA EMO. bo jak ktos jest EMO to jest przeciez lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×