Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia-P

wykrzycz tu co chcesz!!!

Polecane posty

Gość a co da sąd
Boga w to nie mieszaj bywa tak ,że facet nie chce i tyle:o jeszcze będziesz płakac z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac mi sie chce na moja
byla panne, zaluje ze zmarnowalem tyle czasu na glupia cipe, rzygac mi sie chce na wszystko, brak perspektyw, glupote panujacych trendow, na to ze im dziewczyna ladniejsza tym wieksze prawdopodobienstwo jej prostoty, rzygac mi sie kurrwa chce na to wszystko, popadam w nalogi i spie calymi dniami bo w nocy nie moge, kurrwa rzygac mi sie chce od tego wszystkiego.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co da sąd
to ja coś od siebie:O Pierdol się głupia egoistko, słowo "empatia" znasz chyba tylko ze słownika. dziękuję za uwagę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu w droge temu czas
>do zygac mi sie chce< znam ten bol, bracie. to dobry czas zebys zrobil cos na co nie pozwolilbys sobie na codzien. cos niezapomnianego, pojebanego - odzyjesz. przez tydzien nie widzialem sensu w niczym kiedy sie dowiedzialem ze dziura sie wklada w pracy. o malo nie zwariowalem.potem poszlismy na spacer i kawe, w domu zadbalem o nastroj.byly kwiatki i wino, walnalem sete, podczas 69 wysralem sie na cycki. powiedzialem ze jest swinia. postapilem nieelegancko wiem, ale mi pomoglo. przestalem myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o__n__a
TĘSKNIĘ DO CHOLERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM GOOOOOO
I JESTEM WRESZCIE SZCZĘŚLIWA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kewiniec
nie wiem czy o nią walczyć.. raz mi na niej zależy a raz mam ją już dość... wiem wiem idiota ze mnie ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeee
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgd
ku rwa mateusz ty po pierdolencu mam cie dosc, a nie umiem odejsc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pewnie że można dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykonczyles mnie
Wykonczyles mnie psychicznie!!!Zabrales cala energie,wykorzystales moje dobre serducho!teraz gdy ja potrzebuje ciebie nie ma cie palancie!!!Nie oczekuj ze gdy wroce do polski wszystko bedzie ok!nie bedzie,koniec k...nie dam sie wiecej poniewierac.Znam swoja wartosc palancie! to tyle:)pokrzyczalam...moze mi ulzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinia
do męża nienawidzę cię za twój chłód, oziębłość odebrałeś mi radość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no OK to ja troche ostrzej i to bez gwiazdek: a chuj ci obok dupy ty jebana, falszywa, zaklamana, bezczelna suko :P wal sie na ryj ::classic_cool: (adresatka juz bedzie wiedziala o co biega, chociaz i tak pewnie tego nie przeczyta wywloka jedna) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykonczyles mnie
nie pomoglo;/ Sprobuje jeszcze raz... 7 piepszonych lat palancie,7 lat zmarnowalam...7 lat ktore moglam spozytkowac w inny sposob!!!Wszytko co przy tobie zyskałam to 12 kg wiecej,zniszczone nerwy,samoocena bliska zeru...znajomi przez ciebie kretynie na ulicy nie poznaj!!! Ocknelas sie po 2 tyg i dzwonisz z chorymi pretensjami?pojeb....cie?..z pretensjami!o ch..ci chodzi fiucie? no tak depresja to za malo....zebys zaczal sie przejmowac moim stanem palancie!Njalepiej uznac ze jestem chora psychicznie skoro byłam u psychologa..i to k..z twoje powodu! Moze teraz mi ulzy,a jak nie to wypije wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×