Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka35

Mcdonlads na Legnickiej we Wrocławiu to syf

Polecane posty

Najgorszy i parszywy Mcdonalds we Wrocławiu miesci sie przy ul.Legnickiej w bud.TGG Nagminnie podaja tam zimne dania lub wybrakowane z ochłapami sałaty nie wspomne o brudzie jaki panuje na stolikach i nie miłej obsłudze!Moja noga juz tam nigdy nie stanie,polecam Mcdonalda na ul.Dlugiej koło stacji CPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy pracodawca
Juwentus sp. z o.o. i Agencja ochrony sp. j. Już na wstępie nie poinformowano mnie, że będę miała 2 umowy ( jedną na umowę o pracę w sp. j. na 936 zł brutto i drugą na umowę zlecenie w sp. z o.o.) Oczywiście na rozmowach rekrutacyjnych była mowa o jednej umowie o pracę na umówiona stawkę. Już pierwszego dnia w pracy dowiedziałam się, że będę musiała zostawać po godzinach tj. do 17, więc w sumie od 8:00 do 17:00 pracowałam 9 godzin. Podobno była przerwa na luncz, której nie było, bo wszyscy pracowali jak motorki. Pracy dla jednej osoby było tyle co dla trzech osób, więc czasem zostawałam nawet dłużej niż 9 godzin. Oprócz tego pracodawca oszukiwał na pieniądzach. Gdy np miałam dostać 700 zł netto z umowy o pracę, to dostawałam 680 itp. Pozatym ta firma to dla mnie obóz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×