Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hubabuba

33 lata to dużo?

Polecane posty

Gość hubabuba

Mam 33 lata i jeszcze nie rodziłam, jest późno wiem o tym czy któraś rodziła pierwsze dziecko w tym wieku, czuję się staro ale jestem zdrowa i sprawna no i chcę mieć dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miala 31 rodzac mnie a rodzac siostre 34. obie ejstesmy zdrowe i nic nam nie jest ani mamie:D a tesciowa ciotecznego brata miala ponad 45 i dzieciak i matka tez jest chyba ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli poważnie myślisz o dziec
ku, to zabierz się do rzeczy jak najszybciej, bo z wiekiem jest coraz trudniej zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina gg8603710
droga 33 lata. To najwyższy czas na pierwsze dziecko. Teraz "taka moda" że kobiety najpierw układają sobie życie: studia, mieszkanie, zabezpieczenie materialne, a dopiero jak to wszystko osiągna, to myślą o rodzinie i dzieciach. Staraj się o maluszka. Nie odkładaj tego na później, bo to czasem tak jest,że jak usilnie się starasz, to trochę trwa zanim zrealizujesz swoje dojrzałę macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina gg8603710
Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś miała zdrowe dzieci. Tylko nie odkładaj "na potem". Pozdrawiam i życzę szczęścia w realizacji zadania. Babcia Gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestes stara. ja mam co prawda 23 lata ale znam wiele osob ktore rodzily po 30 i maja zdrowe normalne dzieci powodzenia pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko pozazdrościć
Twojej siorze, któratak szybko zaszła w ciążę w wieku 35 lat:) ja mam prawie 30 i staram się 3 cykl i jak na razie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od kobiety, dla jednej 28 to już dużo, a inna w 4 dziesiatce zycia rodzi bez problemu trójeczkę :) ale faktycznie odkładanie ciąży w tym wieku jest już ryzykowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba
spokojnie j laski chodziło mi o opinie pań które rodziły pierwsze dziecko w wieku 33 lat, chcę mieć zdrowe dziecko mam wreszcie odpowiedniego mężczyznę, czuję że teraz jest czas dla nas, jestem po rozwodzie, miała już pierwszego męża chciałam dziecka ale on sobie odszedł do innej, potem byłam sama jakiś czas a teraz trochę się poukładało w życiu, mogłam miec wcześniej dziecko ale życie mi się pogmatwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja to ja 222
moja mama miala 42 lata jak mnie urodzila..mam sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się i śmiało jak najszybciej staraj się o dziecko, ja skończę 33 lata i jestem w ciązy, czuję się świetnie, ciąża przebiega bez komplikacji, można powiedzieć bezobjawowo, do tej pory pracowałam bez zwolnień, i liczę że to jest pierwsza ciąża i nie ostatnia :), powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×