Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podglądnięte

wasze sytuacje gdy ktos was widzial nago

Polecane posty

Gość podglądnięte

mieliscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądnięte
mi raz brat wszedł do łazienki :-0 niby po dezodorant :-0 kąpałam sie wtedy, a jemu ten dezodorant upadł akurat do wanny :-) na początku trochce sie speszyłam, ale gdy on go szukał i natrafił na moją myszke to już było bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nago widziala mnie
tylko mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze powtarzam, że na nick trzeba sobie zapracować. Mój jest jak nabardziej zasłużony bo bywałem i bywam wielu miejscach w tym także na plażach naturystów. Stąd pytanie czy byłem widziany/widziałem kogoś nago jest dla mnie egzotyczne. Nagość jest naturalnym stanem bycia człowieka przewidzianym przez Stwórcę (patrz bilblijny opis raju i .... moja stopka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka Anna
mnie chyba nikt, oprócz męża... umarłabym chyba ze wstydu :-o a nie - raz coś było! akurat kochałam się z dwoma facetami naraz, jeden pakował mi pena do tyłka a drugi do ust i ten drugi właśnie dochodził i gdy zaczął obryzgiwać mi twarz, wtedy wszedł mój mąż (była to niezła wtopa swoją drogą, ale to inna historia) no więc ci dwaj goście mnie widzieli ale tylko raz, bo to był jednorazowy wybryk mąż surowo zabronił mi dalszych takich "wyskoków" i z perspektywy czasu uważam że miał po prostu rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
mialam taka sytuacje,ze w domku letniskowym poszlam sie wykapac...drzwi od prysznica troche juz napuchly od wilgoci i za cholere nie dalo sie ich wcisnac na tyle w futryne,by moc zamknac drzwi na zatrzask...mysle "ok,szybko sie wykapie,moze akurat nikt nie wlezie"...no to zamydlona,a tu ktos zapukal i od razu za klamke (noz kurde,ze ludzie nie czekaja,az ktos odpowie) i widze wystraszona babke,patrzy,zaczyna zamykac drzwi,po czym otwiera je raz jeszcze,zeby sprawdzic kogo widzaial i pyta " a kto to?",to mowie ze magda,a ona "aha" i ze przeprasza..ale w sumie usmialam sie,ze musiala sprawdzic kogo widziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×