Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona837421732849

TEMAT DLA WLASCICIELEK PIERSI a i b!

Polecane posty

Gość ale wtedy tylko
i wyłącznie push up i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75b
jak to puste? To można mieć puste?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaha
zawsze mnie śmieszy jak płaskie laski podaja przykłady ze zwisającymi cyckami wymiaru e. ale niestety oprócz waszych pryszczy są jeszcze normalne piersi czyli c. żałosne dechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75b
ała, to musi być paskudne:o ale jak mówiłam nie oglądam zbyt wielu kobiet nago. Może całe szczęście... Ja mam jędrniutkie i okrąglutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75b
a ty po co się wpisujesz, żeby się dowartościować? Taka sama logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniami
jeszu laski ale wy macie problem. ja mam 75A no i co ztego. moze i bym chcioala miec wieksze ale nie mam. za to mam fajną figure ładną buzie. zreszta najwazniejsze jest to, ze dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75b
to było do buhacośtam. Jesteś żałosnym pedałem z penisem 11 cm czy grubą zawistną zdzirą? Bo tylko tacy wchodzą na forum i wuzywaja ludzi od żałosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiary siostry
160 cm, nie wiem ile waży bo nie chce się przyznać, na oko to może 65 -70 kilo ale mogę się mylić, 22 lata. Jak miała 16 to miała fajne cycki i fajną figurę ale jej przeszło... Ja wcale nie znam tak dużo babek z osławionym już cyckiem C. Większość ma A , trochą ma B a jak większy rozmiar to głównie u grubych. Znałam tylko jedną dziewczynę która miała na prawdę ładne C i na prawdę ładną figurkę. Takie fajne wcięcie w talii miała i szerokie biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32718296432
hehe male cycki wisza :D ale zes teraz dowalila hehe to ze wasze wisza nie znaczy ze male tez wisza.idiotki jestescie puste i se wkrecacie. male cycki nie iwisza tepe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32718296432
aha a moja siora jest szczupla tylko cycki ma wielke. wzrost to chyba 167 a wazy 50kg i jej wisza!! bo przyciaganie zemskie dziala pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32718296432
aha no i ma20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85b- 90b sie nadaje do was
?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam d i mi nie wiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha**
a te z tymi CiD to mają juz dzieci?? jesli tak to jak ich piersi po dwójce dzieciaków wyglądają??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny-akt
wiszą duże i małe, tak samo duże i małe mogą byc jędrne :-P moim skromnym zdaniem, obrażanie sie jest żałosne. Czy to B czy D - piersi są sliczne, bo są wyznacznikiem kobiecości. poza tym, nawet a może być sexowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny-akt
wiszą duże i małe, tak samo duże i małe mogą byc jędrne :-P moim skromnym zdaniem, obrażanie sie jest żałosne. Czy to B czy D - piersi są sliczne, bo są wyznacznikiem kobiecości. poza tym, nawet a może być sexowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny-akt
wiszą duże i małe, tak samo duże i małe mogą byc jędrne :-P moim skromnym zdaniem, obrażanie sie jest żałosne. Czy to B czy D - piersi są sliczne, bo są wyznacznikiem kobiecości. poza tym, nawet a może być sexowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erie
sorry... jak siostra ma 80 pod biustem to jest spasła albo jakaś nieforemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dobre sobie waży 50 kg przy 167 cm i ma 80 pod biustem,faktycznie strasznie nieforemna musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erie
no niestety, ma szerokie meskie plecy, filigranowa to na pewno nie jest, 70-75 to fajne kobitki, a pozniej juz tylko szerokie kaszaloty i nawet gdyby jej nie wisialy cyce to niewiele by pomoglo ;) taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermofrodyta
ale fajna ostatnia wypowiedź, i mów tu człowieku o tolerancji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię, gdy dziewczyna ma A, a najwyżej B. Może to u mnie (jedyny) objaw pedofilii, ale drobny biuścik jest dziewczęcy, młodzieńczy, natomiast te mammy D są jakieś przejrzałe. A co do zwisania - bywają zwisające B, rzadziej A, ale zazwyczaj są to zgrabne biuściki. Natomiast jędrny C czy D po 30-ce to rzadkość, po karmieniu większości dziewczyn wiszą jak piłki tenisowe w siateczkach. Albo jak uszy spaniela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×