Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna... jedyna

czarny płaszcz plus brazowe dodatki?

Polecane posty

Gość a ty na pogrzeb sie wybierasz
co tak wszystko na czarno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prowincji Polska. I nie unos się czikulinka, bo nie wyobrażam sobie, że na pogrzeb bliskiej Ci osoby (czego rzecz jasna Ci nie życzę) pojdziesz ubrana na czerwono (przykładowo).. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że tak, ale myslę, że i tak mimo wszystko, jakby przyszło co do czego i tak bys poszła na czarno, bo tak wypada, bo tak jest przyjęte, bo tak wyraża sie szacunek. Im ktoś Ci jest dalszy, to wiadomo, że całość na czarno może nawet by wyglądała nieco śmiesznie. Demonstracji żałoby, tez nie znoszę, caly rok na czarno... :/ Ale pogrzeb to pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór, myslę jednak, że afiszowanie swojej odmienności (bo ja sie na czarno nie ubiorę, bo nie i koniec) w taki dzień jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pogrzebowo sie zrobilo... :/ wlasnie slyszalam od wielu osob ze laczenie brazu z czarnym jest niezbyt dobrym pomyslem, dlatego pytam o wasze zdanie ale jak bylo juz powiedziane czarne z czarnym wyglada troche smutno ;) a czerwone, niebieskie itp buty to chyba nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie połączenie czarnego z brązowym też jest trochę nie teges :O Nikt ci nie każe mieć niebieskich butów, mogą przecież być czarne. Zawsze możesz mieć jakiś kolorowy akcent np. rękawiczki, szalik czy torebka. fajnie będzie wyglądał fiolet, bordo, pomarańczowy. Może to być naprawdę mały akcent kolorystyczny ale dość wyrazisty, żebyś nie wyglądąła nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zalezy jaki jest braz, ja tam mam brazowe buty i zakladam do nich czarne spodnie i nie przejmuje sie ze ktos powie ze cos do siebie nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam czarny plaszcz
i brazowe dodatki (pasek i szalik w krate, ale przewaga brazu) i jeszcze nikt mnie palcem nie wytknal. nie wyglada totez moim zdaniem zle. nalezy jedynie pamietac byc ciepla czern laczyc z cieplym brazem i analogoicznie z znimnymi odcieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest jeszcze wiele innych kolorow ja buty mam czarne.......placz ciemno szary a dodatki fioletwoe mam tu na mysli szall i rekawiczki natomiast torebka jest jasnomusztardowa takze rozwesela caly ten komplet.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brąz i czerń to
bardzo kiepskie połączenie. wbrew pozorom do czerni nie wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a płaszczyk już kupiony
? czy dopiero w planach? jesli nie kupiłaś jeszcze, to wybierz np. jakiś melanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowoczarna
a ja mam czarny płaszczyk, brązowe kozaki-oficerki /podobnie, z zeszłego roku, sporo kosztowały, są ze skóry i w ogóle fajne, więc nowych nie mam zamiaru kupować/do tego czarna, skórzana, duża torba i brązowy, melanżowy dłuuuugi i ciepły szalik oraz czarne skórkowe rękawiczki, a zeby nie było nudno kaszkiet w kratę z przewagą szarości i czerni. Wszystkim takie zestawienie baardzo się podoba i nikt mnie palcami nie wytyka, kaska została, a ja się zimy nie boję :):):) same plusy.. ma ktoś jeszcze jakieś ale?? ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to wszystko polaczylam z ciemnogranatowymi rurkami wyglada calkiem calkiem :D i tak sie rozgladam stojac na przystanku autobusowym to polowa ludzi ma cos czarnego i brazowego, nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
czarny z brązem- raczej nie! brąz lubi inne brązy, beże,żółty, zielony, fiolet nawer róż (nie majtkowy lecz tzw. brudny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×