Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ciągle mam zgage,nie moge w nocy spac-ciężko mi sie ułożyc,ciagle mi niedobrze jakbym sie zatruła:( Staram sie jesc zrowe rzeczy duzo owocow...nie pomaga...jem wiele mniej niz wczesniej i tak szybko sie mecze...wy też???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam ,choc jestem w 19 tyg.,ale to normalne co piszesz.Wiesz kazda ciaza jest inna.Jedne dostaja kopa energii,a innej zas odbeira ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 tydzien
a mnie kazali siedziec w domu, bo mi cisnienie skacze, a ja tego w ogole nie czuje i moglabym dalej pracowac... jakby nie to, ze lekarka kazala codziennie mierzyc, to w ogole bym nie wiedziala, ze cos jest nie tak. pewnie - mecze sie szybciej (zwlaszcza po schodach w gore mam problemy), stopy i dlonie mi puchna (a ja sie, glupia, cieszylam, ze sikac rzadziej chodze, a ta woda to gdzies jednak jest...), ale generalnie to nie jest zle. zgagi nie mam (podobno migdaly sa dobre na zgage, podjadane po kilka w ciagu dnia), apetyt mniejszy, to prawda i zachcianki mam (a prawie nie mialam) - takie dziwne - na maslo na przyklad :) spie jak zabita, co mnie cieszy (ja niespanie przerabialam wczesniej :( ). tylko sikac sie budze tak z raz, dwa. no i przewrocic z boku na bok mi troche niewygodnie. ale w sumie to mi fajnie, szkoda tylko, ze mnie w domu uziemilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam klopoty z ulozeniem sie do snu,bo zawsze spalam na brzuchu,a teraz krecie sie z boku na bok.Budze sie na siusianie tez co najmniej raz w nocy.Ogolnie zgaga,a zachcianki byly w 1-2 mies. Teraz nie.Dziasiaj po raz 1y od paru mies.(nawet przed ciaza) spalam bez zatyczek do uszu,hehe.Szok!Bylam tak zmeczona po imprezie domowej,ze az dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×