Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Henzel_Eyes

ZERWANIE Z OBCOKRAJOWCEM - POMOCY!

Polecane posty

Podsumowujac to ktos bardzo mnie zawiodl i postaowilam zerwac z facetem z ktorym wiazalam swoja przyszlosc, potrzebuje jednak waszej pomocy, bo moj angielski jest dosc slaby. Chce napisac te oto slowa, bardzo prosze pomozcie zamienic mi to na angielski ( pragne, aby bylo to napisane prosto, bez uzytku nie wiadomo jak trudnych slow) poniewaz jego angielski tez nie jest wybitny. \" Probowalam zaakceptowac i zrozumiec wszsytko. To, ze wolales towarzystwo kolegow gdy ja czekalam na ciebie caly dzien, to ze nie potrafiles zaprosic mnie na romantyczna kolacje gdy przyjechalam, to, ze nie kupiles mi glupich kwiatkow na lotnisko, to ze na moj przyjazd pokoj byl brudny i nie posprzatany, to ze upijales sie do nieprzytomnosci w nasza ostatnia noc. Probowalam widziec to wszsytko w dobrych barwach, bo Cie kocham i chcialam by bylo jak najlepiej. Przez ten caly czas bardzo mnie raniles, wiem, ze to juz nie to co w wakacje, ze twoje uczucie sie wypalilo. Zrozumialam, ze mnie nie kochasz, nie jestem twoim przeznaczeniem, ze oszukujesz mnie i siebie samego. Ja pragnelam tylko, zebys mnie kochal, dbal o mnie kazdego dnia, bys cieszysz sie gdy przyjade i chcial spedzic ze mna wyjatkowy czas kazdego dnia. Nie dales nam szansy, sam wybrales czego chcesz w zyciu, a ja nie mam na to wplywu. Zegnaj wiec i pamietaj, ze kochalam cie i byles dla mnie najwazniejsza osoba w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesoo co się tak produkujesz
napisz mu game over i pozamiatane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesoo co się tak produkujesz
dziewczyna z klasą nie roiłaby takiej żenującej wyliczanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no wlasnie
napisz mu po prostu niech spada na drzewo liscie pompowac wypominanie tak wszystkiego wcale nie jest z klasa tylko blaganiem zalosnym zeby sie pokajal za grzechy ktore mu wymieniasz i obiecal poprawe bo pewnie wlasnie o to Ci chodzi-zeby przyszedl skomlec na kolanach o Twoje wybaczenie i w razie czego- jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada dziewczynko
ile ty w ogóle masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a do tej pory jak sie rozumieliscie? glupie pytanie, z tego co piszesz to nie rozumieliscie sie wogole. Wiesz co, to co chcialabys mu powiedziec to i tak za duzo dla jego beznadziejnego mozgu, czyli po co? A myslisz ze on doceni twoja klase? oczywiscie ze nie. Tak jak juz ktos powiedzial - game over and bugger off....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
bardzo dramatycznie to brzmi, zeby nie powiedziec histerycznie, ty go tak kochalas, a on ci kwiatkow nawet nie kupowal, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×