Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Huggies, Pampers czy Bella Happy?

Polecane posty

Które z nich najlepiej się sprawdziły? Które lubicie najbardziej? Wiem, że taki topik już kiedyś był, ale od tego czasu sporo się zmieniło w ich \"technologii\" ;) Wybierajmy tylko z tych trzech marek, dostępnych w każdym sklepie. Nie wnikajmy w pomniejsze marki, dedykowane supermarketom itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia używa Pampersów 2. Śmierdzą strasznie :o Przy najbliższej okazji kupię Huggiesy do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas odpadlu pampersy od rozmiaru 3 bo tam pojawil sie ten balsam czy cokolwiek innego i maly dostal strasznego uczulenia. wczesniej 1 i 2 byly ok. huggies z kubusiem tez uczulaly bella happy ok ale po nocy maja niezbyt ciekawy zapach ostatnio uzywamy biedornkowkich DADA i jestem bardzo zadowolona. w tescie konsumenckim wypadly lepiej niz happy nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujemy kupujemy
dada byłyby ok gdyby nie ten pasek na pleckach tam jest zywa guma -w ogole niezabezpieczona jakokolwiek cienka warstwa bawełnianej powłoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba mamy 2 rozne rodzaje pieluch az sprawdzilam - dada rozm 7-18kg nie ma zadnej gumki na plecach ktora by bezposrednio dotykala malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia24
ja używam PAMPERS i wydaje mi się (z opowiadań też)że są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję Huggies.Pampersom byłam wierna przy starszakach.teraz jednak coś mi w nich nie pasuje.Sztywne,śmierdzące jakąś chemią.Polecam Huggies Premium te z motywem Kubusia Puchatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole pampers od poczatku super sie sprawdzaly i przy nich pozostane! a i corka zadnego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku pampersy byly ok ale odkiedy sa perfumowane to malą ma uczulenie na pupie wyskoczyly jej krostki :( hugiski sa fajne ale ja jestem najbardziej zadowolona z balla happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie*
dla wiekszych maluchow najlepsze sa orginalne pampki chocby ze wzgledu na "ruchome "gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pocieszenia zlozylam zapytanie o tan srodek nawilzajacy w pampersach lada dzien powinna byc odpowiedz co i jak bedzie dalej z pampersami z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluchomania
ja też pytałam i odpowiedzieli,ze ten balsam pozostanie....a moje maleństwo też ma uczulenie są ponić pampersy sleep&play i one nie mają tego balsamu, ale gdzie je kupić???? u mnie w marketach nie ma... huggiesy dla chłopców beznadzieja - przyklejają się po 2 godzinach jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej corce jedynie Pampers nie odparza pupy. Używam tych zwyczajnych bo Sleep&Play wg mnie są gorsze - mimo ze tańsze. U mnie mozna je dostać w Eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia piel/
przetestowałam na moim dziecku różne pieluchy (bella,libero,dada,tesco) i zawsze wracałam do PAMPERS-niezawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam pampersow od poczatku, najpierw 2 teraz coreczka ma 6tyg i uzywamy od jakiegos czasu 3, nic sie nie dzieje malej, ma ladna pupe. nie testowalam innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminekk
Dla noworodka zdecydowanie Pampers 1 lub 2 albo Huggies takie z Kubusiem Puchatkiem (dla mnie jeszcze lepsze bo miętsze od Papersów). Przy wiekszych rozmaiarach jakość Pampersów i Huggiesów wyraźnie spada. Teraz córcia używa rozm. 4 i kupujemy tylko w Rossmanie (Babydream)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych Rossmanowskich uzywałam i pupa sie odparzyła :( A Pampersy mamy 4 lub 4+ i uwazam ze sa i miękkie i chłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella happy -tych uzywamy..wmiare szeroka....dobrze zabezpieczona przy nozkach i wmiare przy pleckach... pampersy 3- smierdzą...na początku zapach jest ok ale z czasem tak kolo 5 pieluszki nie moge wytrzymac tego zapachu.... huggies- -klasyczne- sa dobre nie wyplywa nic po bokach...czasem po pleckach...ech nie zycze nikomu:) - z kubusiem- moze ja trafilam na wybrakowane ale gumka przy nozkach nie trzymala...czasem nawet mala kupka wypływala...bardzo chlonne ale gdy maly zrobil nawet troszke siusiu bylo to czuc na zewnatrz..pieluszka wydawala sie byc wilgotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam teraz Huggies z Kubusiem (3) i generalnie uważam, że nie są złe, ale wolałam chyba Bella Happy - są szersze, rzadziej kupa z nich wypływała... Jak mi się skończą Huggiesy, to prawdopodobnie wrócę do Belli. Tym bardziej, że ma tańsze pieluchy i przywozi do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak Pampersy u mojego synka absolutnie sie nie sprawdzały-przepuszczały mocz czasami nawet po 20 minutach ssynek była cały obsikany(znam jeszcze dwie mamy które to samo zauważyły) Bella Happy-są o.k :)używam Ale NAJLEPSZE to HUGGIES-u synka świetnie sie spisują:)nie robią sie z moczu grudki i naprawdę są wydajne no i estetyczne ale droższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchomania mi tez odpowiedzieli z pampersa takjaktobie i wiesz spytalam o te pampersy w sklepie ktory byl odany na stronie pampersa w moim miescie i co mo odpowiedziala pani?ze te pieluchy ktore oni mowia w zastepstwie sa do bani ponoc jakas folia i wogole bez gumek po bokach,tragedia.malo tego powiedziala ze w sklepach w ktorych sa zielone pampersy niepowinno byc tych drugich.cenamniejsza o jakies 2 3 zl ale nieporownywalne z zielonymi.szkoda wogole kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×