Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leafrien

Obuwie zimowe

Polecane posty

Gość leafrien

Planuję kupić buty zimowe, kozaczki. Ostatnio mam jednak pecha do butów, co kupie to mi sie rozklejają. Jeśli znacie jakieś firmy godne polecenia, które produkują ładne, damskie, ale przede wszystkim SOLIDNE obuwie zimowe, to proszę piszcie. Zastanawiałam się już nad martensami, ale są trochę za drogie jak dla mnie oraz nad butami Ryłko- jeśli takie ktoś nosi, to chętnie poznam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkabadurka
Ja kupilamfajne skorzane buty w outlecie factory we Wrocławiuw sklepie InterShoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalao
zdecydowanie mogę polecić buty firmy EMU. Ja kupiłam swoje na Allegro, są dość drogie, ale za to bardzo ciepłe i bardzo wygodne! Poza tym fajne buty mają na http://www.sklep.dlaurody.pl/index.php?cPath=1 tylko trzeba poprzeglądać, bo nie wszystkie nadają się na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rylkoto ch*jnia
jak prawie wszystkie buty zimowe teraz :o o markach z gornej polki sie nie wypowiqadam, bo mnie nie stac :P jedyne buty zimowe jakie posiadam, ktore sa solidne i nie przemakaja mam z ecco. jednak dla elegantek i fashoion victim chyba niebardzo, bo designem nie powalaja. i zadne impregnaty mi nie pomagaja. jak pogoda jest w miare i wiem, ze nie ebde duzo chodzila to pozwole sobie na takie wypsikane cudownymi specyffikami, na pluche i gory sniezne tlyko te z ecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rylkoto ch*jnia
dodam, ze te z ecco mam proste i uniwersalne. zadnych bajerow, chodze w nich juz 3 rok i wygladaja lepiej niz inne po miesiacu. jak ci zalezy na suchych i cieplych stopach to polecam. innej marki w przystepnych cenah z taka jakoscia nie bylo mi jeszcze dane poznac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odradzam bate, w zeszlym roku 2 razy rozwalily mi sie buty po 2dniach uzytkowania...po 1razie wymienili na nowe ktore po kolejnych 2 dniach oddalam spowrotem do sklepu...zeby smieszniej bylo w obu parach odkleil sie obcas przy tym sammym prawym bucie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×