Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRZESIEK____

POMOZCIE

Polecane posty

Gość GRZESIEK____

CZESC CZY JEST NA FORUM OSOBA KTORA POMOGLABY MI COS NAPISAC W JEZYKU ANGIELSKIM POTRZEBUJE NAPISAC PODANIE O POWROT DO PRACY ZNAM ANGILESKI LECZ NIE POTRAFIE PISAC. "ZWRACAM SIE Z PROSBA O PRZYJECIE MNIE DO WASZEJ FIRMY NA FULL TIME.5 MIESIECY TEMU ZREZYGNOWALEM Z PRACY PONIEWAZ PO 2 LATACH PRACY DLA AGENCJII XX ZOSTALEM ZABLOKOWANY I NIE PRZEPUSZCZONO MNIE NA FULL TIME PO POZYTYWNEJ ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ Z MENADZEREM FIRMY.NIE MOGLEM SIE Z TYM POGODZIC I TO WLASNIE BYLO POWODEM MOJEGO ODEJSCIA Z FIRMY.PO 5 MIESIACACH POBYTU W POLSCE WROCILEM DO UK I CHCIALBYM WROCIC DO WASZEJ FIRMY. Z POWAZANIEM............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZESIEK____
czy naprawde nie ma nikogo kto by mi pomogl to napisac???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska01
napisz to bardziej zrozumiale...co to znaczy "ZOSTALEM ZABLOKOWANY I NIE PRZEPUSZCZONO MNIE NA FULL TIME PO POZYTYWNEJ ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ Z MENADZEREM FIRMY" A jak znasz angielski to przynajmniej wysil sie, napisz cos a ktos ci to poprawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZESIEK____
to znaczy ze agencja nie pozwolila mi przejsc na full time nie wyrazila zgody a ja po angielsku nie umiem w ogole pisac to co sie nauczylem mowic to prze rozmowez anglikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×