Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashlee22

Wysokie obcasy, szpilki

Polecane posty

Gość Ashlee22

jak sie powinno w nich poprawinie! chodzic? ja juz nie wiem... kocham chodzic w szpilkach, ale musze ciagle kupowac nowe, bo juz od pierwszego dnia zdzieram obcasy. co jest nie tak? za duzo waze? zle chodza? macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie zdzieraja
bardzo szybko obcasy... # ale po co kupujesz nowe buty?? przeciez mozesz zaniesc do szewca zeby ci nowe fleki zalozyl... kosztuje to niewiele. ale moze sa dziewczyny ktore nam podpowiedza, jak chodzic w butach zeby nie zdzierac tak szybko obcasow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi fleki zdzieraja sie juz po 2 tygodniach,wtedy zawsze prosze szewca aby wstawil mi metalowe,dluzsza trwalosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie zdzieraja
o lalka25.. patrz nie pomyslalam zeby mi wstawil metalowe...dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Ja odaję do szewca ale nie metalowe (bo strasznie stukają) ale on daje trochę trwardsze i one wytrzymują mi ok. 2- 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashlee22
no tak, wiem, ze mozna wstawic metalowe fleki. ostatnio cos takiego wlasnie mi szewc polecil, ale przeciez to tylko taki srodek zapobiegawczy na chwile.. dalej sie scieraja obcasy.. trzeba znac przyczyne. trzeba ja zlikwidowac :). ja musze zmieniac je po ok. 3 dniach.. i naprawde nadal nie wiem, czy to nie od zlego chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak metalowe tez zdzierasz
to gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avene Eau
Radze przy chodzeniu podnosić stopy tak by nie zachaczać o chodnik tzn.jak to sie mówi potocznie nie 'szurać'po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashlee22
nie :), metalowych jeszcze nie zdzieram, bo takowych w pelni nie uzywalam mysle, ze nie szuram po ziemi. podnosze nogi. tylko klopot w tym, ze nie wiem do konca, czy dobrze sie poruszam- co piersze? palce czy pieta? chodze pieta, palce - dlatego obcasy bierze szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×