Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastka19

Prowadzenie sekretariatu.

Polecane posty

Witajcie, czy ktoś orientuje się jakie trzeba spełniać wymagania, żeby aplikować na stanowisko sekretarki? Wystarczy średnie wykształcenie o profilu ekonimiczno-administracyjnym? Dobra znajomść języka angielskiego i obsługa komputera. Pytam, ponieważ w ogłoszeniu nie są podane wymagania, a chciałabym wiedzieć czy wogóle mam jakieś szanse. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w ogłoszeniu nie ma podanych wymagań to powinno wystarczyć. Tylko uważaj... bo zazwyczaj firmy dokładnie okreslają wymagania, więc być może chodzi nie o stanowisko sekretarki. Mogę zapytac jaka to firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę podawać nazwy. To agencja public relations- prowadzi swój miesięcznik, organizuje szkolenia, warsztaty dziennikarskie, różnego rodzaju imprezy i koncerty, pokazy mody, redaguje plakaty, ulotki itp. Nie ma podanych wymagań, ogłoszenie było w lokalnej gazecie i tam zazwyczaj nikt nie podaje wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupia kadrowa
nie ma nic gorszego niż praca sekretarki, bez niej firma się nie obędzie, ale mimo to firma w ogóle jej nie docenia, nie warto, Twoje poczucie wartości prędko spadnie, szukaj czegoś ambitniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×