Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia3344

DOBRY DERMATOLOG WARSZAWA

Polecane posty

Gość ewcia3344

WITAM PROSZE O JAKIEGOS LEKARZA Z WARSZAWY DOBRY W LECZENIU LUSZCZYCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ludz sie nawet
łuszczyca jest choroba uleczalna jak kazda inna choroba,ale nie dla lekarzy,wiec nie rozumiem po co szukasz kogos kto i tak Ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Ci super dermatologa w Warszawie z przychodni www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Mogę śmiało polecić panią dr Magdalenę Olechowską w CM Panorama w Radzyminie (to kilkanaście kilometrów od Warszawy, ja dojeżdżam w 20 minut). Pani doktor ma również specjalizację z dermatologii dziecięcej, także może do niej pójść każdy tak naprawdę. Bardzo sympatyczna, życzliwa, szybko można się dostać na wizytę (nawet w przeciągu kilku dni). Nr do zapisów 22 69 000 40 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolena65
Łuszczyca jest podoba w przebiegu do AZS i odpowiednio leczona może nie dawać objawów. Szukaj lekarza, który specjalizuje się w jej leczeniu. Pomocny będzie ten ranking https://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/warszawa - masz tutaj spis warszawskich dermatologów, ich opinie, cennik i specjalizacje. W razie czego możesz się przez stronkę umówić na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przychodni KEN na Ursynowie jest dobra poradnia dermatologiczna, można się zapisać na NFZ. Szczególnie polecam dr Ejmont, sympatyczna i rzeczowa Pani doktor, zawsze pomoże doradzi, nie patrzy na zegarek podczas wizyty, typowo całą uwagę skupia na pacjencie. No i jak przepisuje leki to nie te najdroższe na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym gabinetem dermatologicznym w Warszawie jest www.high-med.pl, który znajduje się na Bielanach. W gabinecie tym znajdziecie wielu specjalistów, w tym dermatologa, który pomógł mi pozbyć się trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci klinikę Dermedicus na Bemowie - http://www.dermedicus.eu/. Szczególnie panią dr Bacz-Malinowską, mnie bardzo pomogła, cieszę się, że na Nią trafiłam, bo wcześniej dwóch innych lekarzy nie było w stanie mi pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Trakcie Brzeskim 57 B polecam dermatologa. To jest Centrum Medyczne doktorA i mają tam najlepszych specjalistów. Numer telefonu i mapkę jak dojechać znajdziesz na ich stronie internetowej https://www.doktora.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaD
W Ober Clinic dr Kik-Rachuta najlepsza, u kilku dermatologów już byłam i dopiero ta Pani doktor na poważnie się mną zajęła. Przebadała konkretnie (o większości badań usłyszałam po raz pierwszy), wywiad skrupulatny przeprowadziła, bez patrzenia na zegarek itp. Uprzejma, z dużą wiedzą i chęcią pomocy, to da się odczuć. Leczenie skuteczne wdrożyła, jestem nią zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Uzarowicz na konesera tylko i wyłącznie! Błąkałam się po różnych specjalistach, ale dopiero Pani Doktor mi naprawdę pomogła. A nie było łatwo, nie będę wdawać się w szczegóły. Będę ją polecać wszystkim dozgonnie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym dermatologiem jest dr Agata Dąkowska. Miałam łupiez rozowy gilberta czy jakos tak, pani doktor od razu to rozpoznala, inny lekarz u ktorego bylam wczesniej dal mi jakies masci itd, niepotrzebnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobrego dermatologa od zadań specjalnych w tej przychodni www.cmprzyparku.pl w Warszawie. Mój poprzedni lekarz nie mógł mnie wyleczyć z atopowego skóry a obecnemu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

polecam Panią Tatianę Livai, która jako jedyna zdiagnozowała mój problem skóry. Bardzo miła i profesjonalna. Przyjmuje na ul. Bielańskiej 12, Warszawa - ESTELL Medycyna Estetyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenkka9921

Jak macie jakieś znamiona czy pieprzyki to trzeba je regularnie badać. Ja co roku po lecie zapisuję się przychodni Wilmed w Warszawie, na Wilanowie na takie kontrolne badanie. Trzeba regularnie sprawdzać wszystkie zmiany skórne, by w razi czego móc działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Znajoma chodzi do dermatologa w Lux Med. Jest bardzo zadowolona bo na wizyty nie czeka miesiącami jak w innych przychodniach a wizytę umawia przez Portal Pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Ja sama mam pakiet w Lux Medzie i też umawiam się na wizyty przez Portal Pacjenta. Poza tym mogę online zamawiać recepty, konsultować się z lekarzem w razie potrzeby czy też odebrać wyniki badań. Bardzo fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia

aj dobry specjalista.. ciezko bylo mi kogos znalezc bo ja patrze na caloksztalt, bardzo polecam doktor Oksane (gabinet Bellderma) na prawdę bardzo dobrze wspominam wizytę chociaż mój problem to nie była taka znowu bułka z masłem...w szczegóły wchodzić nie chcę ale powiem tylko że można porozmawiać, powiedzieć o swoich wahaniach i wszystko zostanie rzetelnie przekazane przez pania doktor, dla mnie najlepsza w calej warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 20.09.2019 o 18:26, Gość szałwia napisał:

aj dobry specjalista.. ciezko bylo mi kogos znalezc bo ja patrze na caloksztalt, bardzo polecam doktor Oksane (gabinet Bellderma) na prawdę bardzo dobrze wspominam wizytę chociaż mój problem to nie była taka znowu bułka z masłem...w szczegóły wchodzić nie chcę ale powiem tylko że można porozmawiać, powiedzieć o swoich wahaniach i wszystko zostanie rzetelnie przekazane przez pania doktor, dla mnie najlepsza w calej warszawie

sporo dobrego słyszałam o tej doktorce..może sie w koncu przełamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

Do Belldermy często chodzę na Icoone, najbliższy termin mam przed świętami. Zgadzam się co do dr Oksany. Zawsze lubię z nią porozmawiać jest bardzo sympatyczna i bardzo stawia na profilaktykę chorób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym dermatologiem na terenie Warszawy polecam wybrać się do centrum medycznego med-expert.pl Sama miałam problem z uciążliwym trądzikiem. Tam pomogli mi w jego pozbyciu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzia
Dnia 7.11.2019 o 08:05, Gość Ofelia napisał:

Do Belldermy często chodzę na Icoone, najbliższy termin mam przed świętami. Zgadzam się co do dr Oksany. Zawsze lubię z nią porozmawiać jest bardzo sympatyczna i bardzo stawia na profilaktykę chorób :)

Mieszkam na Gocławiu i też odwiedzam Belldermę :) Świetna klinika, pełna profesjonalistów - a wszyscy cudownie uśmiechnięci i życzliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia

ja ci moge polecić poradnię dermatologiczną w Radzikowska Clinic na Domaniewskiej. Sama do nich regularnie chodzę z AZS. Wcześniej jeszcze dodatkowo miałam problem z trądzikiem, ale z tym bez większych problemów sobie poradziliśmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatka

ja ci mogę polecić doktor Pszonak. Przyjmuje w Derma Clinic na Płatniczej na Bielanach. Najlepsza dermatolog z jaką miałam do czynienia. Podchodzi do pacjenta bardzo kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×