Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolusia

wibo i lovely-kolorówka

Polecane posty

Gość tolusia

hej. używałyscie moze kiedys kosmetykow kolorowych tych firm? sa dosyc tanie,dostepne w drogeriach rossman. mam lakier do paznikci i jakisn tam błyszczyk. nawe jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
no ja z lakieru jestem bardziej zadowolona niz z byszczyka(dwoch blyszczykow). nie probowalam nic innego z tych firm. a oni maja np cienie do powiek? bo nawet nie zwrocilam uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
a co to za firma o ktorej piszesz? jakas godna polecenia? cos na zasadzie avon? katalog i konsultantki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
ja mam z lovely jeszcze jakies mazidlo do skórek. ze niby lepjej sie je usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
z wibo mam te lakiery i blyszczyki, a mazidło z lovely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma Faberlic jest producentem kosmetyków tlenowych. W ofercie jest kosemtyka do pielegnacji twarzy ,ciala i wlosow, kosmetyka kolorowa ,perfumy oraz farby do wlosow. -WPISOWE - 0, 00 zł -RABAT - 27% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia - do 72 godzin -zbierasz dodatkowe punkty (mozesz mieć nawet 53% upustu) -promocje tygodniowe dla konsultanta -odroczona platność -nie ma obowiązku skladania zamówień zapraszam na gg lub maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfdsfhlkah
miałam lakier lovely i rzeczywiście jego trwałość jest krótka, ale zato szybko schnie i nawet fajnie się nakłada mam chyba jeszcze błyszczyk w takiej różewej tubce, ale dokładnie nie pamiętam czy to wibo, ale dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
do katerina---------->wibo jest i lovely to jedna firma. lovely to kosmetyki pod kątem nastolatek(ale mimo ze juz nia dawni nie jestem to i tak uzywam,a raczej zaczelam uzywac bo nawet niezle sa za ta cene)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
katrinne,sory za przekrecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×