Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llllllllllll

jak przywrócić blask palnikom kuchenki

Polecane posty

Gość llllllllllll

witam, mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Jeden z palników kuchenki zmatowiał, nie wiem czym go wyczyścić by znowu się błyszczał. Dodam że zmatowiał przez to że polałam go środkiem "tytan" do usuwania przypalonego tłuszczu. Jeśli ktoś potrafi mi pomóc z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
proszę o poważne wypowiedzi a podszywaczom dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
nie da się. takie już będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
da się da. kup sobie druciany zmywak, taki nasączony proszkiem-jakby popiołem-a potem trzemy i blask! zmywak kosztuje jakieś 40 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
przy jednym palniku zajmie ci to jakąś minutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
dzięki za radę. Ten druciany zmywak kupuje się już nasączony czy sama mam nasypać proszku ? Czy on nie zostawi zarysowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
niestety - mimo to - nie da się. Szkoda wydawać takiej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
jeszcze raz proszę o powazne wypowiedzi co wam dają te bezsensowne - nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
ja tez mialam taki problem...ale kupilam taki wlasnie nasaczony druciany zmywak..dobrze wyczyscilam nim palnik..a potem dodatrkow mozna kupic takie czarne sciereczki, ktorym mozna ten palnikl przetrzec, zeby mial ladny czarny kolor....i teraz wszystko wygada jak nowe:)..problem w tym, ze ja mieszkam w rejchu i nie wiem, czy w pl dostaniesz cos takiego:( chyb trzeba dobrze poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
ostatecznie moge ci pare wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
balcerkowa ale te paliniki są srebrne. A jak czyściłaś to nie porysowały się druciakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
moje też są chromowane. spokojnie-drzyj ile wlezie nic się nie stanie. Zmywak w każdym sklepie.jest juz nasączony-wygląda jakbyś wyjęła go z popiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
to nie sa takie srebrne druciaki jak u nas w polsce..tylko delikantniejsze specjalnie do palnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
dzięki dziewczyny. spróbuję kupić mam nadzieję że znajdę. W jakich sklepach szukać? W zwykłych osiedlowych chmicznych będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
tak będzie.pakowane po trzy sztuki kosztowały złotówkę. Używa się ich też do garnków przypalonych.W Polsce są takie same jak w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
super dziewczyny. Dzięki że mi pomogłyście bo już się bałam że nic z tego nie będzie a to nowa kuchenka. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
poczytałam coś na internecie i znalazłam takie druciaki z wełyn metalowej nasączane płynem. Mam nadzieję że pomoże, bo ten palnik nie jest brudny tylko po prostu stracił blask. A jak się uda, to bede wiedziała na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
one poprosu usówają osad. jeśli się zmatowił to poszorujesz i będzie się błyszczał jak dawniej. W każdym sklepie znajdziesz, nawet najmniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
nawet nie wiecie jak sie cieszę że można przywrócić mu blask. Jestem straszna panikara no i pedantka. To moje nowe mieszkanko i dbam o nie, a tu taki klops z tym palnikiem wyszedł. Dobrze że da się to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×