Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

kurcze czy to mozliwe???

Polecane posty

Już sama nie wiem co mam myśleć....Kochałam się z moim facetem podczas miesiączki( 5 dzień) bez zabespieczenia. Okres miałam 14.11, cykl miałam 31 dniowy. dziwi mnie tylko to, że po 3-4 dniach od skończenia okresu zaczęłam lekko krwawić, brązowa wydzielina itp. boli mnie brzuch jak na okres, a najgorsze jest to ze ciągle mi sie od paru dni chce wymiotować:-( to nie jest urojone, wypije kawe i bym ją najchętniej zwymiotowała:-( a od wczoraj mnie tak bolą piersi ze szkoda gadać> Dziwi mnie to ze okres powinnam dostać za ok. 2 tyg a tu już wszystko mnie boli:-( Zrobiłam sobie wzcoraj test ciążowy i był negatywny( nie wiem moze 1,5 tyg. to za mało aby pokazał prawidłowy wynik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Witaj w klubie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa jak diabIi
:O niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem....może po prostu dostane wcześniej okres, ale aż o tyle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja historia jest niesamowita, przeciez az zal dupe sciska - po 1 jest inne forum od takich pytan po 2- rzygac sie chce od czytania tego typu historii \" czy jestem w ciazy\" \"czy test sie myli\" a na milosc boska skad tu mamy to wiedziec?? co wiecej - jestes jakas infantylna czy co?? zrobilas test - negatywny.. to chyba znaczy ze nie jestes w ciazy!! przeczytaj na boga ulotke .. postepuj zgonie z nia, zinterpretuj wynik i gotowe.. na forum wiecej sie nie dowiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Cię takie historie nie interesują to ich po prostu nie czytaj nikt Cię tu nie zapraszał. a z terstami też wychodzi różnie, jedna moja koleżanka farmaceutka zaszła w ciąże podczas okresu, druga zrobiła test po trzech tygodniach i wyszedł jej negatywny, zrobiła drugi po terminie spodziewanej miesiączki i już był pozytywny. A to forum chyba jednak jest od takich tematów, więc sie zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo00
bo 3 tyg od stosunku to minimum, ktore powinno sie zachowac, aby interpretowac neg wynik testu jako prawidlow. Wiec kolezanka krytykantka sie troche zapedzila. Moim zdaniem jest prawdopodobienstwo ciazy. To plamienie to moglo byc plamienie implantacyjne. Ale..rownie dobrze moglo byc to plamienie owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mogło być plamienie implantacyjne lub owulacujne, tylko te wszystkie objawy jak przed okresem mnie niepokoją, przecież jeszcze za wcześnie na okres...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
testy są bardzo zawodne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×