Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina17

7 edycja tańca z gwiazdami

Polecane posty

Gość marina17

wiem że pewnie nie będzie ale gdyby była to kogo byście chcieli zobaczyć bo ja tak: * GOSIA ANDRZEJEWICZ * KASIA GLINKA * MACIEJ ZAKOśCIELNY * AGNIESZKA DYGANT * TOMASZ KOT * TAMARA ARCIUCH * PRZEMEK CYPRIAńSKI * AGNIESZKA FITKAU-PEREPECZKO * KATARZYNA WOżNIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkab
Małaszyńskiego , ale jego juz zapraszali i się nie zgodził:o :( , więc go nie zobaczę ;/ Dygant bym chciała... Miśka Koterskiego :D:classic_cool: Antka Pawlickiego x33 moze Wieczorkowskiego czy jak mu tam xD hm... Michałka z Vivy x3333 ;D iii nie wiem... ale na pewno nie Zakościelnego :| mam go dość xD i nie Cypriańskiego :o blee ^^ AA i Alę Boratyn , ale ona troszkę za młoda niestety jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jeszcze coś..............
Cypriański już byłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkab
naprawdę? nie zauważyłam go xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni na pewno nie będą
Glinka pewnie się nie zgodzi, bo była już w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Zakościelny, Dygant, Kot, Arciuch otrzymują propozycje już od 1 edycji i jej nie przyjmują. Fitkau-Perepeczko- za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim mark
Niby Glinka nie moglaby sie zgodzic a Mroczki to jezscze nie spiewaly wiec nie ma nic napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdankiem
Dawać Glinkę!!!Co z tego, że byla! Niech będzie i tu. To nie koliduje:) Pewnie, że zaprosć Panią perepeczko- wesoła jest. Jak Wądrackowa była, czemu nie Perepeczko? Jest bardziej naturalniejsza, sympatyczniejsza:) Brać ją Małaszynski przjedzony... Górniczke wziąć - też ma dystans i poczucie humoru..;) Tamarę Arciuch albo tą Wagner- fajna babeczka za mało jej w Tv a taka ładna i wogle:) Miśka Koterskiego, będzie fajna edycja z nim:) stenkę! Aha i u solistów Rubika jets taka czarnulka...ma długie włosy fale...Ona umie tanczyc, moze sie zgodzi.. teraz jest w reklamie.. czerowna suknia i tanczy! A reklamują herbate czy cos? tam Była tez wprzebojowej nocy, tanczyła i spiewała u Jozefowicza. Ją brac!!!:) Była zdaje sie tez w reklamie kawy RICOREt- te same rysy twarzy;0 Zielińską wziąć:) --teraz jest w barwach szczęscia. Ma dryg bo muzyk z niej;) Krukównę Age wziąc:) za fajną grę w teatrze i Janke jej się to nalezy:) widzowie chętnie ją obejrzą!! Szkoda, ze Doda nie moze ze wzgledu na biust... Mamę od Gośki i Olki z Na wspolnej:) ładna blondynka, napewno umie i poradzi sobie:):):) wiele jest super ludzi, ale jak zwykle bierecie tych juz objedzonych...na swieczniku. Zasada jest taka: nie kazdy na swieczniku jets dobry i nie kazdy poza swiecznikiem jets dobry. Natomiast poza swiecnzikiem jets Wagner a jest znakmitą aktorką:) do dzieła!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdankiem
I Przybylską! napewno umie tanczyc!! Aha i Śleszynską!!!! Ona umie i tez uswietni te 7 edycje:) Juz wiem 7 niech rozbią tak, ze kobiet bedzie wiecej niz facetów. Niech wezma same kobiety do tej edycji jako gwiazdy co tanczą:) młynkową sleszynską Wagner Perepeczko Solistka Rubika.. Glinkę Krukówna Misiek Koterski:) Jest 8! a wiec śleszynską wziąc bardziej giętka od Perepeczko.. zalezy kto sie zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleszynska juz byla :) moja siostra sie smieje ze ryska z klanu wziac :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* GOSIA ANDRZEJEWICZ * KASIA GLINKA * MACIEJ ZAKOśCIELNY * AGNIESZKA DYGANT * TOMASZ KOT * SZYMON MAJEWSKI * KUBA WOJEWODZKI * ANNA PRZYBYLSKA * KATARZYNA WOżNIAK *PAWEL MALASZYNSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZYCCHCEEE
EWELINĘ FLINTĘ:) KASIĘ GLINKĘ WAGNER:) TE TRIO CHCIAŁAMBYM ZOBACZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Paweł Wilczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusja ogólnaaaaa
ja bym chciala zobaczyc Donalda Tuska,albo Kaczyńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×