Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz niedlugo bede zbozem

pytanie do tych ktore mialy szyte suknie

Polecane posty

Gość juz niedlugo bede zbozem

w jakim stopniu zgadaza sie ona z Waszymi wyobrazeniami..? wypatrzylam juz sobie suknie ale jest strasznie droga i zastanawiam sie czymoze jej nie uszyc ale boje sie jakby wygladala jak zrobi to krawcowa ktora widzialaby ja tylko na zdjkeciu..? nie wiem jak to rozegrac... z drugiej strony mysle zeby kupic sobie po prostu z salony gdzie mi na wymiar tez uszyja no ale wiadomo to beda duzo wyzsze koszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
u krawcowej napewno nie będzie taka jak z salonu, tak jak masz koszulkę ze sklepu a szytą u krawcowej to jest różnica ... myśle, że kupić w salonie to jedno nalepsze rozwiązanie, a drugie też świetne to salony, które szyją na wzór np. jakiś modeli czy firm, wtedy naprawdę jest to samo co w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czy w salonie
dopasują krój sukni tak, żeby sie w niej naprawde super wyglądalo? ja szyje u kwracowej, wybralam sama krój sukni w necie, znam siebie i wiem, co mi pasuje i musze powiedzieć, że strzał w dziesiątkę! W zyciu żadnej w salonie nie przymierzałam, bo jak poszłam i zobaczyłam te gorsety, wszystko na jedno kopyto to zluzowałam plus pani która wciska, co ma na stanie wmawiając, że tak tak zajebiście się wygląda, lub pani z miną, że od razu chce się wyjśc. Krawcowa mam z polecenia, sukienka już prawie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szyłam u krawcowej, nawet przerosła moje oczekiwania, była śliczna. nikt nie mógł wyjść z podziwu, że uszyła ją zwykła krawcowa w swoim mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurkaaaaaaaaaa
Ja z prośbą do tych dziewczyn co szyły i są zadowolone, jeśli jesteście z okolic Małopolski dajcie znać gdzie szyłyście będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem te suknie z salon
u nie róznnią sie za wiele od tych szytych trzeba tylko znależć dobra krawcową ja tez bede szyała sunknie wg własnego projektu i bedzie o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-alicja
A okolicach Krakowa znacie jakąś krawcową?????????? Prosze pomożecie, tez chciałam uszyc sobie sukienke ale nie znalazłam dobrej krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje
suknia uszyta u krawcowej? wiem ze zalezy od kroju i krawcowej ale tak mniej wiecej? bo ja juz wyszukalam sobie suknie ale jest za 3200 w salonie i zastanawiam sie ile moglaby wyniesc u krawcowej... ? i przy okazji jak jest ktos z okolic poznania moze ma jakis namiar na dobra/sprawdzona krawcowa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×