Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Outlety

Outlety

Polecane posty

Gość Outlety

Czy kupujecie w sklepach typu outlet? Ja często bywam we wrocławskim Factory i podoba mi sie ta idea. Bardzo tanio, mozna dostac markowe ciuszki. Ja ostatnio znalazłam tam dla siebie kreacje na Sylwestra:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganionka
No nie wiem ja byłam w tym w Piasecznie i nie powalil mnie na kolana, a z Factory w Ursusie zawsze wychodzę z pełna siatka zakupów. Moja siostra cioteczna mieszka we Wrocławiu i z tego co wiem ona i jej przyjaciółki też często kupuja w outlecie Factory, wiec chyba jednak musi w nim cos byc:) Ogolnie sama idea outletow bardzo mi sie podoba i będę w dalszym ciągu korzystac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem...
Ja jestem jak najbardziej za outletami. Jestem fanka jeansow a w takim Factory moge kupic Levisy, Mustangi czy Wranglery nawet za polowe regularnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm19
A dlaczego tam jest tak tanio? To są jakieś koncówki serii w tym Factory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm19, no to są sklepy markowe, w których przez cały rok możesz kupić nadwyżki produkcyjne i końcówki kolekcji, dlatego jest tak tanio. obniżki oscylują w granicach 30-70%, więc naprawdę warto. ja najczęściej bywam w Ursusie, ale podobno wszędzie (i we Wrocławiu i w Krakowie i Poznaniu) jest tak samo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duduska
Ja często chodzę do Factory u nas we Wrocławiu. Cenie sobie własnie to, że moge znaleźc ubrania, ktorych nie mozna dostac w zwykłych sklepach. No i cena oczywiscie tez ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejcioszek
strasznie wam wrocławianie zazdroszczę tego Factory, to najfajniejszy sklep jaki tam znalazłam:) Jak tylko bede znowu, znów się obłowię w tanie spuer szmatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloud of shit
ten trojmiejski tez jest spoko... chcoazi nie mam prownania z innymi, bo tylko w tym bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konopielllka
Ja mieszkam blisko Wrocławia- dwa razy bylam w Factory- kupilam swietne jeansy i masę t-shirtów w Lee i Wranglerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryfkaklut
Ja kupuje dosc czesto w outletach, fajnie, że można np. w Factory kupic bizuterie (w Apart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zdarza się kupować w Outletach, ale głównie na wczasach, bo w nadmorskich miejscowościach, np. w Darłówku można spotkać Outlety sezonowe. Jak dla mnie fajna sprawa, bo można kupić dobre jakościowo rzeczy za małe pieniądze. Pierwszy raz z zakupami w Outlecie miałam do czynienia parę lat temu w sklepie Imitz właśnie we wspomnianej miejscowości. Rzeczy, które wtedy kupiłam trzymają się do dziś. Jak dla mnie metka nie ma dużego znaczenia. Chciałam jednak nadmienić, że outlet to fajne miejsce na zakupy dla poławiaczek nowych ciuchów z zagranicy - nietrudno o znalezienie ubrań marek, które w Polsce goszczą jedynie na allegro. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimoza
Hej dziewczyny Jesli poszukujecie odziezy typu outlet to goroąco polecam sklep internetowy www.outleciki.pl maja świetne rzeczy duzo tansze niz na allegro. warto zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje często w Factory pod Poznaniem ale też w outletach internetowych. Sprawdzam sobie czasem takie stronki co zbierają oferty z różnych outletów. Masz np: http://outlety-internetowe.pl/ chociaż widzę, że ostatnio wrzucają głównie oferty z jednego outletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie lubie wroclawskie factory ;) markowe ciuchy w nizszych cenach, promocje. skompletowalam tam wiosenna garderobe bo teraz szal przecen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie zdarza wejśc do factory we wrocławiu. teraz dostalam jakas książeczke z kuponami, wiec chyba sie tak przejade zeby troche zaoszczedzic przy zakupach ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Skakanka Dwa
Ja zamawiam zabawki w bardzo fajnym outlecie http://elefuntea.pl. Dobre opisy , niskie ceny i możliwość zwrotu do 60 dni :) A ponieważ jesteśmy rodziną 3+ to używamy karty rabatowej przy zakupach. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię elektronikę z outletu bo czasami niewielka ryska a dużo taniej. Najczęściej na sferis-allegro, tam mają dobry sprzęt np powystawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję bardzo chętnie. Outlet odzieżowy moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie jeśli chce się trochę przyoszczędzić, a nie kłammy siebie - rzeczy są bardzo drogie. Od siebie mogę podrzucić sklep z ubraniami sportowymi - https://pitbulloutlet.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na multu.pl Nie dość, że outlet to na dodatek co raz mają przeróżne promocję. Ja kupiłam 3 produkty za 2 i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×