Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanicz

zwierzonie

Polecane posty

Gość pytanicz

witam. zycie swoje strzeszcze kiedy indziej, teraz natomiast pisze z nadzieja ze mi ktos odpowie. otoz popularnych dzis kompleksow na temat wielkosci przyslowiowego fiu-ta zbytnio nie mam, wg ostatnich pomiarow linijka przylozona z boku 18,5 cm w przeze mnie spowodowanym wzwodzie i conajmniej 12 w opadzie, 5,5 cm szerokosci i 15,5 cm w odwodzie. ogolne wrazenie wizualnie bardzo przyjemne, niepokoi mnie jednak jedna rzecz - prosaki ktorych posiadam nie jakos duzo ale jednak. poniewaz w internecie informacji nie znalazlem bo nawet za dlugo nie szukalem pytam tutaj - czy ktos juz sie spotkal z tym problemem? i oczywiscie czy mozna to usunac, jak gdzie i za ile? z gory dziekuje za odpowiedzi na temat i te nie na temat, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbke
prosaki co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dermatolog cos by ci na to przepisał , może są jakies preparaty , dzieki którym nie będzie trzeba przy \"koledze\" mechanicznie i drastycznie działac , aby sie ich pozbyc . szkoda ptaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może prośaki
to takie małe śfinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosaki
obrzydlistwo... Nie myłes kutasa po masturbacji i ci wyrosło to skurwysyństwo. i już teraz chuj. Nie da rady tego usunąć. To na zawsze zostanie. A po jakiego grzyba piszesz te swoje wymiary, skoro uważasz, że nie masz kompleksów? Chyba, skoro byś ich nie miał, to byś się nie przejmował i nie opisywał ... w dodatku w miejscu gdzie to nie ma zupełnego znaczenia. Pomijam to, że mierzenie linijką jest jedną z oznak kompleksów. Poza tym.... 18 cm, to raczej średnia krajowa... więc nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosaki
leszcz:o w dupe se wsadz te swoje teorie z waleniem konia cwelu, i tak mnie nie dojedziesz bo wiem swoje i byle lamus mi nie wmowi bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosaki
srednia krajowa, chywa w twoim odbycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosaki
chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem melona
polecam gorąco, bardzo dobry. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jeszcze jakies bardzo
mocno nurtujace problemy? gdyż chyba pójdę spać bo ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematuu
średnia krajowa to 14,75 cm!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosaki
Cha, cha, cha... więc jeśli wiesz swoje - to po jakiego grzyba się pytasz? Waliłeś za dużo w młodości i Ci się naskórek zmienił (większość ludzi nie ma z nim problemu palancie)... i teraz nie może się z niego wydostać Twoja wydzielina z gruczołu łojowego. Widzisz - nikogo bardzo nie zainteresowało twe nurtujące pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×