Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jghmg

odkurzacz centralny-ma ktos?jak sie spisuje?

Polecane posty

Gość gość
My mamy od www.scanvac.pl i spisuje się rewelacyjnie. Sklep posiada również niezawodne elementy takie jak m.in. gniazda i węże ssące, szufelki automatyczne oraz elementy instalacyjne i materiały eksploatacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na duży plus oceniam firmę ze strony centralne-odkurzacze.com.pl jeśli chodzi odkurzacze centralne. Można u nich kupić pełny osprzęt, pomagają w kwestii instalacji, miałem tutaj kilka pytań i wątpliwości to wszystko mi wyjaśnili krok po kroku. Odkurzacz sprawdza się świetnie, można łatwiej szybciej i wygodniej sobie porządek w domu zaprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zwykły firmy Nilfisk i sprawuje się bardzo przyzwoicie. Kupiłem na http://variotrade.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 198510
Odkurzacz centralny to świetna sprawa, sprawdza się w naszym domu rewelacyjnie, wybraliśmy system Retraflex z wężem który wyciągamy ze ściany, chyba nie może być wygodniej, System wychodzi trochę drożej niż ten klasyczny ale po rozmowie z naszym instalatorem jednak zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, Wszystko zamontowała ekipa z www.beamsklep.pl , w razie czego możemy śmiało polecić! Aneta i Marek (Śląsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×