Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rak63

Uzaleznienie od leków i alkoholu-jak leczyć?

Polecane posty

Cześc Mam problem moj mąz nie chce sie przyznać do tego ze jest uzalezniony opd leków i alkoholu. Przez lata przechodził juz rózne etapy od całkowitego zamroczenia do lekkiego upojenia. Widze ze stara sie z tym na swoj sposób walczyć ale co jakis czas wtedy gdy ma cięzko w pracy, jak zdenerwują go rodzice ( ma nieodcięta pępowine) siega po alkohol lub jakięś środki. Po latach walki o normalnośc mam dośc więc napisałam pozew o rozwód i albo ty albo pojście do specjalisty. Najgorsze jest to ze on nie chce, bo i tak mu nikt nie pomoże. A pozatym nie ma przeciez problemu! Juz nie wiem jak go skłonić i do kogo wysłać i jak postępować dalej? Moze ktoś na forum miał podobny przypadek i wie jak mi doradzic Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno mój maż wrócił z ośrodka, którego specjalnością jest leczenie alkoholizmu. Jest zadowolony i pełen wiary. Terapie odbywały się w przyjaznej atmosferze przy udziale profesjonalnej kadry psychoterapeutów. Ośrodek zapewnia dyskrecję a przez to , że jest położony nad morzem wszyscy myśleli, że mąż jest w sanatorium. Ofertę znajdziesz tu psychoterapia24.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie alkoholizmu można rozpocząć korzystając z oferty, którą znajdziesz tutaj psychoterapia24.pl. To prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który stosuje nowoczesne metody i zatrudnia wykwalifikowanych psychoterapeutów. Położony jest nad morzem i gwarantuje swoim pacjentom całkowitą dyskrecję. Moim zdaniem warto spróbować powalczyć w nim ze swoim nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciekawą ofertę znalazłam tutaj psychoterapia24.pl. To prywatny ośrodek terapii uzależnień, który dzięki lokalizacji nad morzem łączy leczenie z wypoczynkiem. Zajęcia terapeutyczne z profesjonalnie przygotowaną kadrą prowadzone są w kameralnych grupach i przyjaznej dla każdego pacjenta atmosferze. Ośrodek gwarantuje całkowitą dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz za wiele możliwości wywierania wpływu. Możesz postawić sprawę na ostrzu noża i mąż musi wybrać. Mam podobną sytuację, mój mąż też za kołnierz nie wylewa. Ale ja musiałam sama sobie najpierw pomóc, teraz ... dałam ostatnią szansę na poprawę i leczenie, a jeśli nie wykorzysta ... odchodzę. Ja chodziłam na terapię do psychologa w Ośrodku Pomocy Rodzinie, a potem kontynuowałam terapię w http://terapiapoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ośrodek Tęcza. Wiedzą jak pomóc, wiele beznadziejnych przypadków wyciągnęli na prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku mojego brata skończyło się na pobycie w ośrodku www.systemmed.pl ale prawda jest taka że sam się na to zdecydował, nikt go nie zmuszał tylko sam w końcu przejrzał na oczy, że za dużo pije. Jest już kilka tygodni na "wolności" i dobrze mu się żyje w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katamaka
no warto wybrać się na terapię do ośrodka. Dobry jest Ośrodek Przebudzenie w Ligocie Pięknej na Dolnym Śląsku. Profesjonalna pomoc, z dala od zgiełku miejskiego, i terapeuci dostępni cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykk

Leczyłem się u nich http://www.uzaleznienia-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu z dobrymi wynikami. Spełniłem marzenie o założeniu własnej firmy za granicą. Niestety z przyczyn osobistych po terapii musiałem się wynieść z Polski. Warto się zapisać, dopóki się jeszcze za mocno nie zniszczyło życia bliskim. Bardzo dobra kadra, w tym byli alkoholicy, więc w zasadzie pełne zrozumienie. Uczysz się przez modelowanie pozytywnych zachowań na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój mąż przestał pić po zapisie do uzaleznienia-terapia.pl. Chodziłam z córką na spotkania edukacyjne. Terapeuci pomocni i nie tylko uzależnionemu bezpośrednio pomagają, ale właśnie całej rodzinie opanować problem. Wiedzieliśmy, co robić w kryzysowych sytuacjach i jak reagować na drobne błędy, jak się porozumiewać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo osób dobrze zarabiających, alkoholików trafia do uzaleznienia-terapia.pl. Jedna z najczęściej polecanych klinik leczenia alkoholizmu, która zachowuje maksymalne standardy dyskrecji. Potwierdzam, bo sam trochę spędziłem u nich czasu i powtórkę również miałem. I całe szczęście nic od tamtej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Jeśli chodzi o uzależnienia, to najlepsza będzie terapia, bo bardzo trudno poradzić sobie samemu. Takie jest moje zdanie niepijącego od kilku lat alkoholika. Polecam Przystanek Empatia w Warszawie, nie wiem co było ze mną, gdyby nie specjaliści z stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak potrzebujesz bardzo intensywnej terapii i odwyku z prawdziwego zdarzenia to polecam ośrodek na Kaszubach, uzaleznienia-terapia.pl. Nastawienie na życie w trzeźwości, rozwój osobisty, odbudowę więzi z rodziną. Wykłady mnie nie nudziły, bardzo życiowe, prowadzone przez praktyków. Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy ośrodek leczenia uzależnień w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak potrzebujesz bardzo intensywnej terapii i odwyku z prawdziwego zdarzenia to polecam ośrodek na Kaszubach, uzaleznienia-terapia.pl. Nastawienie na życie w trzeźwości, rozwój osobisty, odbudowę więzi z rodziną. Wykłady mnie nie nudziły, bardzo życiowe, prowadzone przez praktyków. Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy ośrodek leczenia uzależnień w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekac tylko jeżeli już pomóc to wysłać na leczenie. Nie ma niestety innej opcji prócz to by osoba uzależniona sama chciała sie leczyć . Wtedy wszystko ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×