Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bum bum bum bum

co uwazacie o religijnych, ktore chcąc zachowac dziewictwo robią to analnie?

Polecane posty

Gość bum bum bum bum

Ku mojemu zdumieniu jest ich wiecej niz jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że są na wyższym poziomie
rozpusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo się jest dziewicą mam na myśli ogólną czystość, bez żadnego seksu. Przecież to nie jest kwestia błonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tu jakaś religijność, skoro Kościół wyraźnie zabrania.. sexu analengo.. i każdego nie mającego na celu spłodzenia potomstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam bam bam
a potem taka powie, że ma wszystko w d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
moze one robią to wlasnie ze strachu przed zajsciem w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale religia nie mówi o dziewictwie, tylko o czystości, czyli braku sexu, jak mniemam jakiegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
Dlaczego te dziewczynki robią to analnie, nie robiąc tego normalnie? Jest to dla mnie zadziwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, ale gdzie tu religijność? przecież samo posiadanie błonki nie świadczy o dziewictwie.. w rozumieniu czystości. nie wiem, ale wydaje mi się że sex analny i inny nienormalny .. jest gorzej odbierany przez Kościół niż sex normalny przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego one to robie.. nie mam zielonego pojecia.. chyba się ich musisz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
do okruszek slonca i jak ona ci calą sprawe tlumaczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
Czy jest ktos kto wie jakie te dziewczyny mają zdanie na ten temat? Dlaczego tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to zadne dziewice
bo tu nie chodzi o blone tylko o czystosc. wkurza mnie takie cos oszukuja same siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że robią to by złapać na męża jednego z takich, którzy np piszą na kafeterii że na żonę nadaje się tylko dziewica i jak nie ma błony to od razu jest dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po20tce
ZE NIE SA RELIGIJNE. Marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskub
jak im ksiądz daje rozgrzeszenie to wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. Minęło troche lat, ale pokrótce. Mimo że wiekiem jestem starszy od niej, byłem na pierwszym roku a ona na trzecim jak się poznaliśmy. Ona pochodziła do sprawy bardzo przyszłościowo, ona skończy a ja jeszcze będę nauki pobierał, a pani mgr po studiach, to już powinna szukać sobie męża i mieć mieszkanie i takie tam. Czyli byłem takim wyjściem przejściowo awaryjnym, a chciała by jej przyszły mąż myślał jaka to ona dziewica przenajczystsza. Taki stan trwał dwa lat, byłem zakochany jak głupi, ale jak mówi moja luba żona, jak się roślin nie podlewa to i wiednąć zaczynają. Trafił się miły wieczór, gdzieś daleko, wino, gitara i śpiew inna miła dziewczyna i stało się, zdradziłem i to był koniec, przestała być dla tą jedyną. Rozstaliśmy się, poznałem inną obecną żone, której nie zależało na dziewictwie, a od niej dostałem kartkę: A jednak ożeniłeś się, z takim jakimś wyrzutem, nie potrafie tego zrozumieć. Nie miałem ochoty umierać z tęsknoty za nią, a może ona tego chciała. Czytam czasem wypowiedzi chłopaków, jak to chcą dziewicy, bo coś im się wydaje, a może się okazać niemiła niespodzianka. Ci chłopacy są jakby nie z tej epoki. Sam chciałby fruwać i zaliczać panienki, a przyszła żona, żeby rosła i czekała na swojego księcia w klasztorze czysta i nietknięta. Wiek XIX minął bezpowrotnie na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggh
hggfhfgjrtrjt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcą złapać na męża jakiegoś debila, który chce za żonę tylko dziewicę. Nie szkoda mi ani jednych, ani drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggnfngf
eko? elo? trzy dwa zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhrrryjrjy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się mieszka w jakimś z krajów arabskich, to normalna i na porządku dziennym sprawa, lepiej mieć rozkalibrowane dupsko niż zostać zatłuczonym kamlotami, przez arabskie mohery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×