Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w końcu stażystka

badania przed stażem, pracą.

Polecane posty

Gość kamilllo
a czy wykrywaja te badania narkotyki mialem pobierana krew i oddalem mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciatbg
Cześć ja dziś robiłam badania bo 15 ide na staż w biurze podróży i nie miałam żadnych prześwietleń, okulistów tylko takie podstawowe badanie krwi i moczu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igala
Witam, ja niedawno robiłam badania na staż (prześwietlenie płuc i lekarz medycyny pracy) i zapłaciłam z własnej kieszeni. W Urzędzie mówili, że to pracodawca zwraca koszty badań, a pracodawca się miga i twierdzi, że to urząd powinien zapłacić. Ma wyjaśnić w urzędzie co i jak, i zobaczymy kto mi odda za te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
a po cholerę robiłaś prześwietlenie płuc jak idziesz na staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppp
a jak idac na staz z pup musialam dac tylko w pup zaswiadczenie od lekarza rodzinnego. bez niczego wypisal swistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igala
wykidajło a po taką cholerę, że u nas takie są wymagania. Z medycyny pracy zlecają, mimo, że staż to prześwietlenie płuc musi być. Wszystko zależy na jakie stanowisko się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igala
A u mnie już się wyjaśniło, że pracodawca zwraca koszty badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
to gdzie ty idziesz na staż że musiałaś to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsqdwdwq
np do ksiazeczki sanepidu jest potrzebne przeswietlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
mam książeczkę sanepidu i żadne prześwietlenie nie jest do tego potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam wszystkie badaniaaa
ja też idę na staż, jako pracownik biurowy i dostałam skierowanie na badania: prześwietlenie płuc, morfologia, OB, ogólne moczu i okulista (też dość dokładne - pierwszy raz mi tak oczy zbadali, a nie tylko cyferki, ale na szczęście obyło się bez kropelek:) - dowiedziałam się m.in. że mogę mieć początek krótkowzroczności) i nic nie zapłaciłam. firma, która kieruje na badania zazwyczaj ma podpisany kontrakt z jakąś tam placówką, dlatego trzeba było iść do tego lekarza, gdzie oni każą a nie byle gdzie. Później lekarz jakiś tam wyznaczony ogląda te badania, robi wywiad, mnie osłuchał, zmierzył ciśnienie krwi. na końcu opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam wszystkie badaniaaa
i nie płaczcie tak przez to prześwietlenie płuc, fakt trzeba biustonosz ściągnąć ale jest się tyłem do lekarza i nic nie widzi, a bad. trwa kilka sekund dosłownie. ja się tam cieszę że dali takie skierowanie, bo nigdy w życiu nie miałam takiego badania robionego i gdyby nie kazali zrobić to też bym raczej nie robiła, a tak to przynajmniej można się dowiedzieć czy wszystko w porządku. Jak już płacą za te badania, to nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
O matko a kto tu płacze odnośnie prześwietlenia... Tak jakby człowiek nigdy tego badanie nie robił... Daj spokój. Dziwne jest to że musiałyście te wszystkie badania robić do stażu z up bo u nas tak nie ma. Idziesz do swojego lekarza i daje ci zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku i już. Szczegółowe badania są wymagane owszem ale jak masz normalną pracę na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była stazystka
ja mialam staz w przychodni, urzad pracy kieruje na staz, urzad pracy placi za badania, mialam przeswitlenie klatki piersiowej, kał, mocz, krew, i lekarz medycyny pracy pytal o ogolny stan zdrowia, czy mam wade wzorku jesli tak to czy nosze okulary, czy przyjmuje jakies leki czy jestem uczulona czy mialam operacje, taki ogolny wywiad, nie ma sie co stresowac ja sie balam a nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milowic
zaczynam staz jako fizjoterapeutka.ile trzeba czekać na wyniki tych wszytskich badan łacznie z lekarzem medycyny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżę troche temat bo niedługo czekają mnie badania. Powiedzcie mi czy badanie ginekologiczne tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie teg onie trzeba
ximixi - nie przynajmniej nic o tym nie słyzałam;) ale to w twoim interesie jest pójsc raz na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ale wolałabym żeby pracodawca nie mieszał się w moją cytologię etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżżam
też mnie czekają takie badania. mam niby 7 dni na zrobienie, a na pobieranie krwi mieli wolny termin dopiero po 9 dniach. plus czekanie na wyniki i konsultacja ich.. pewnie do dwoch tyg sie przedluzy. a myslalam, ze zaczne od kwietnia ten staz. a tu mnie zaraz maj zastanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobs
bede odbywal staz jako barman, na jakie badania moga mnie wyslac? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może gdzie w Augustowie można takie badania wykonać i kto pokrywa koszt ja czy pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to w Augustowie takie badania można wykonać tu: http://medycynapracyaugustow.pl/ pani doktor jest naprawdę w porządku ja nie ma do niej żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie zostałem skierowany do http://medycynapracybielsko.pl/ przez mojego pracodawcę na badania wysokościowe ( ze względu na zawód ,który wykonuje) moje pytanie brzmi,czy był ktoś kiedyś na takich badaniach ? czym one się róznią od badań tradycyjnych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×