Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roksana 10 lat

jaki prezent dla mamy?

Polecane posty

Gość Biwona
A biżuteria? Moim zdaniem bardzo dobry pomysł na prezent. Moja mama dostanie klasyczną, srebrną, delikatną, ale wiem, że na pewno się jej podoba. Do tego oczywiście obowiązkowo Wedlowskie Ptasie Mleczko, z tym, że w tym roku odkryłam, że można przygotować swoje opakowanie. Spersonalizowane, ze swoimi życzeniami i swoim zdjęciem, zamówiłam - rewelacyjnie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy witryny internetowej www.bardzomodna.pl zapraszają na zakupy . Ponad 70 sklepów od mody po dom i ogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zbiera mosiądz, ma tego już naprawdę dużo, więc miałam ułatwioną sprawę, kupiłam jej mosiężną lampę http://www.aladyn.com.pl/ była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda234
Najlepiej mamie zamówić bukiet czerwonych róż. Kwiaciarnia Kwiatowa Przesyłka ma ciekawą ofertę. Nie tylko można kupić u nich kwiaty, ale również je dostarczą do wybranego miejsca. Myślę, że mama się ucieszy z takiej przesyłki od kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimga3
Myślę, że zakup pościeli będzie dobrym pomysłem :) Mama doceni ładny wzór :) Tutaj znajdziesz w rozsądnych cenach pościele z motywami 3d :) http://www.elway.biz/33-posciel-3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie mi to wyjaśnić jeżeli moja mama lubi to: czerwony kolor + sprzątanie + gotowanie =? prosze o szbkie rozwionzanie poz franki(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam spersonalizowany prezent. Nie będzie już trzeba główkować co kupić… kolejne perfumy, kosmetyk, a może znowu kwiaty? Lepiej miło zaskoczyć mamuśkę :) www.facebook.com/memorabli/posts/1724792177763538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amagdalenka
Ja kiedyś mojej kupiłam takie urządzenie do zdobienia kawy, bo ona lubi takie rzeczy :) Cinnibird się nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej pasek, którym cię będzie mogła bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogotka
Może jakieś przybory kuchenne? Na stronie www.dukapolska.com jest wiele fajnych zestawów specjalnie dla kobiet. Są to rzeczy praktycznie i świetnej jakości, a wiem bo sama zamawiam dla siebie i dla najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Może zabierz mamę do salonu masażu? Z tego co widziałam tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ ma bardzo dobrą ofertę. Można tam kupić bon podarunkowy. Wydaje mi się, że taki prezent jest o niebo lepszy niż kolejne kosmetyki czy perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szulbibulbi
Z takich troszkę droższych, ale zdecydoawnie niebanalnych to cinnibird ci polecam. Moja mama jest bardzo zadowolona, bo lubi takie gadżety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dawna korzystam z forum prezentforum.pl, bo sama kompletnie nie mam pomysłów na prezenty, skończyły mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajny pomysł na prezenty na tego typu okazje. Można sprezentować mamie zestaw eterno, np. pyszne owoce w syropie oraz konfitury. Oni to wszystko robią według oryginalnych, dawnych receptur, be konserwantów i całego chemicznego syfu. Pięknie to wygląda i mama na pewno się ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet z Prezent Marzeń i to powinno robić dużą różnicę. Mówi Wam coś ten serwis? Możecie kupić jakiś wypad do spa, coś związanego z relaksem, z wypoczynkiem i nie tylko. Aby tylko to nie były prezenty byle jakie, bo kupowanie czegoś takiego mija się z celem. Zróbcie jej przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja zamówiłam jej ostatnio na www.wina.com.pl kilka butelek jej ulubionego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia346
A może coś troszkę nietypowego? Warto czasem wydać trochę więcej, żeby ucieszyć mamę ;) Ja swojej na ostatnie urodziny kupiłam pakiet masaży w Samui Spa w Warszawie. Mają super ceny, są w dobrej lokalizacji, bo w Novotelu koło Okęcia, a do tego są bardzo profesjonalni. Polecam sprawdzać ich promocje, naprawdę się opłacają :) http://www.samui-spa.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia98675
Zgadzam się z przedmówcą. Samui Spa w Warszawie, w Novotelu jest naprawdę super. Nigdzie nie ma równie dobrych masaży co tam, a do tego mają naprawdę przyjazne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zażyczyła sobie w tym roku wizytę u fryzjera. Poszukałam trochę w sieci i znalazłam salon In Harmony. Dla sprawdzenia ich najpierw sama poszłam do nich podciąć włosy. Okazali się naprawdę dobrzy, a mama była zachwycona wykonaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×