Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

od razu piraci :p Trzeba nadrabiac zaleglosci ;) film z Angelina Jolie. O tym, jak zabito jej meza, reportera, czy jakiegos tam :) Byl korespondentem wojennym chyba i go zabili. No to tak w skrocie :) I tez bym chciala miec dicovery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teoretycznie to wogóle skoro masz ściagać nielegalnie:P jednak praktyka od teorii sie różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jeszcze pewnie śpicie ... ja już od godziny jestem na nogach i wpadłam właśnie na kawkę :) Porozglądam sie po topikach ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wczoraj mi kafe zdechnęło a potem to uż ja zdechnęłem :D a tak fajnie tu się robiło prawie jak na stadionie podczas derbów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sobie poszedłem tylko kafe sobie poszła ja zostanołem na miejscu :D a czuję się świetnie aaaaapsik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem :D jak mi się odpali to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby były mąż się odezwał i zazdrość go zżera bo mu jeszcze nie przeszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że gram jeszcze w gierki bo coś w życiu trzeba robić a zaraz sobie pogram w kolejnego rpg może everquest albo coś w tym stylu i mało latek mam a przynajmniej na tyle się czuję :P ale przynajmniej moim celem nie jest obrażanie ludzi na kafe na pomarańczowym nicku może pokaż swój czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🌼 A co to kogo interesuje ile Pomorzanka siedzi na kafe?? No i bardzo dobrze - niech siedzi!! Ja, bedac juz mama, tez tak bede robic. Ze niby powinna cale dnie sprzatac i gotowac?? Nowoczesne mamy potrafia sobie poradzic ze wszystkim :D I robia to na co maja ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×