Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala

CZY TO JEST PODEJRZANE???

Polecane posty

Znalazłam ogłoszenie , w którym jest napisane że praca na 1/2 etatu 5 dni w tygodniu, a niżej godziny pracy od 8 do 14...czyli 6 godz.wię to chyba praca na 3/4 etatu? Ztego co wiem to 1/2 etatu = 4 godz jeśli 5 dni w tygodniu a nie 6godz. Wynagrodzenie 1200zł umowa zlecenie, czy to nie zła stawka? Dlaczego napisano że praca na 1/2 etatu. Czy to jest ważne od strony prawej? Jakiś przekręt? Ktos oszukuje?... POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJA NIE MA a allegro jest
nie wiem ale umowa zlecienia to kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOŁAJA NIE MA a allegro jest
zlecenie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maQumba
weż facet nie zamulaj z ta kasą nikt normalny w to nie uwiezy .Takich postów jak twój lata w necie tysiące .Beznadzieja.Weż sie do roboty lepie a nie wyłudzasz kase. To przecież piramida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś doradzić czy warto iść na rozmowe czy w ogóle się w to nie pakować bo coś jest nie tak? miałam już nieprzyjemne przeżycia z byłym pracodawcą i pewna obawa pozostała... może ktoś sięspotkał z podobną sytuacją odnośnie iości godz. etatu. Czy wynagrodzenie nie jest za niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziekss
Taka umowa jest czesto stosowana przez pracodawcow> Wyglada to mniej wiecej tak: masz na papierku 1/2 etatu, ale pracujesz w stystemie tzw. rownowaznym, czyli wyrabiasz albo po 6 albo po 8 godz.i jak masz godzinowke, to za to wszystko Ci placa, nie sadze tez, zeby 1200 za 6 godz. dziennie bylo jakims przekretem, srednia kasa. Natomiast co sie tyczy urlopow, to za kazdy dzien wolny na urlopie platnym dostaniesz tak jakby za 4 godz pracy, bo masz na umowie 1/2 etatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×