Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campa

zabrudzone fugi

Polecane posty

Mam problem . Nowa posadzka a juz zniszczona . Mam karmelowe fugi to znaczy miałam . Robotnik zle wyszlifował syfit i sciany i musiał to poprawiac oczywiscie cały pył lecial na kafelki teraz fugi są białe a ja tego cholerstwa nie moge sie pozbyć 10 razy na dzien czyszcze szczoteczką fugi ale one dalej są białe . Pomocy moze ktos mi cos doradzi czym to wyczyscic :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemizia
nie wiem czym, powiem Ci tylko,ze kiedys moja mama chciala zbialych fug zrobic brazowe...nie wiem jak to zrobila kupila chyba cos do odnowy fug, pieknie kazda fuge zabrazowila i...prawie kazda kafelka popekala.... Pzrypomnialo mi sie cos...jest chyba jakis renowator do fug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dzieki jak sobie pomysle czyscic znowu na kolanach szczoteczką lub szmatka 50 metrów kafelek to az płakac mi sie chce i najlepiej bym powiedziala temy fachowcowi od siedmiu bolesci zeby to czyscił :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki płyn psikany jest w Lidlu. LEL się nazywa, do czyszczenia fug specjalnie. Śmierdzi co prawda, ale wystarczy popsikać, i po kilku minutach zetrzeć, U mnie nawet najgorszy brud schodzi bez szorowania. Mam w kuchni jaśniutko siwe fugi... Tu na forum jedna dobra dusza o nim pisała. Przetestowałam, działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytałam o tym płynie
ale u mnie w lidlu go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEL płyn do fug
jak wygląda butelka?? kolor i wielkość podajcie proszę :) dzięki i cenę też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała plastikowa butelka ze spryskiwaczem. Ma niebieską nalepkę z jakimiś płytkami i czerwony napis. Litr tego jest. Nie pamiętam ile kosztowało, ale kojarzy mi się że 6-7 zł. Jak ostatnio byłam w Lidlu to był, chociaż tak wetknięty że miałam problem żeby znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEL płyn do fug
dziękuję Neit :D teraz będzie łatwiej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliaaa
szok, moj fachowiec zrobil identycznie! co za matoly! mialam orzechowy fugi, teraz sa siwo-biale!!!! a inny fachoweic tlumaczyl to tym, ze zle rozrobil fuge! oni sa wszyscy znachorami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×