Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż pragnący zdradzić.

Szukający okazji.

Polecane posty

Gość Rzycie erotyczne
NAdto stwierdzam, że tzw. proste prace fizyczne świetnie sprzyjają zadumie, wymyślaniu nowych pomysłów i w ogóle, uwalniają umysł do pracy abstrakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Też tak uważam dlatego zawzięcie szydełkuję, piorę, sprzątam i gotuję. Taki ze mnie wieloczynnościowy robot kuchenny z funkcją dziergania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
Uważasz, że dzierganie jest porównywalną czynnością z wyrzucaniem gnoju? I jeszcze jedno - pierzesz ręcznie, czy Twoje pranie sprowadza się do umieszczenia klamotów w maszynie i naciśnięcia jednej knopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Moje pranie sprowadza się do zawołania kaszanki i pokazania mu, co i jak. Sam matoł by sobie nie poradził. Wytłumaczyć mu trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
Osobiście uważam, że lepiej samemu zakasać rękawy i wyprać, niż zadawać się z matołem, a potem jeszcze dozorować jakość jego pracy. Z drugiej strony nie rozumiem. Przecież Szwagier był od gnoju, nie od prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Ale. Zanim za pranie się weźmie to się go z tego gnoju opłukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Ginekolog? Co Ty mówisz? Na dnie, a nie w siódmym niebie? Czy mnie się coś pokierdziło? Zechcesz mnie oświecić? Mój spowiednik szeptał, że powinnam cieszyć się życiem i nakazał, bym powtarzała sobie, co najmniej pięć razy dziennie, że jestem dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny młodzian
I co, Okazja? Cieszysz się tym Twoim życiem? W jaki sposób się cieszysz? Jak to okazujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Każdego dnia się cieszę, Namiętny. Zwłaszcza wtedy, kiedy nie muszę stać na skraju załamania nerwoego, z miną zbolałego torbacza...(a przecież powinnam, skoro spotkało mnie to i owo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny młodzian
A jak wygląda mina zbolałego torbacza, bo jakoś nie kojarzę, Okazja? I co takiego Cię spotkało, że potrzebujesz używać tak głęboko przemawiającego porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz to cie dobije
ale ubaw:P juz nie mam dola. myslalam ze jestes mocno szurnieta, ale widze, ze sa lepsi ode mnie. chce przebywac w waszym towarzystwie czesciej. dziekuje, ze tu jestescie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz to cie dobije
co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Namiętny? a co ty mnie tak spytkujesz? Zerknij czasem w lustro i przyjrzyj się uważnie minie zbolałego. I zapamiętaj raz na zawsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny młodzian
Postanowiłem Cię, Okazja, prześwietlić. Stąd wdrożone śledztwo. Do lustra się przeglądam codziennie z racji golenia. Szukanie na mojej gębie jakichś grymasów zupełnie mnie nie pociąga. Zdecydowanie, znam ciekawsze zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
A cóż to za Powód? Nie możesz się oprzeć na wrażeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny młodzian
Powodem jes ciekawość. Kto Ty jesteś. Okazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Skoro nie szukanie grymasów, to szukanie czego Cię zajmuje? Prześwietlaj mnie, Namiętny, ile tylko dusza zapragnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Idę po świeżutkiego wedelka. Cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny młodzian
trudno prześwietlać kogoś, kto poszedł po wedelka. Czy napomknięty wedelek ma coś wspólnego ze szwagierkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsztyfikultyfikiewicz
Dzień dobry, Okazja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsztyfikultyfikiewicz
:-) My tutaj lubimy pomarańcze. A kolor czarny kojarzy nam się z żałobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicia de Larocha
:-( Nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Dzień dobry :) Musiałam użyć specjalnego zestawu do terapii logopedycznej, żeby zmusić język do precyzyjnych i szybkich ruchów. A niech Cię! Apsztyfikultyfikiewicz! Ale nie ma tego złego...Kiedy artykulator osiąga doskonały kształt i położenie, z łatwością można wyrażać siebie :) Nawet na wedelka dzisiaj czasu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicia de Larocha
:-) Wedelki są niezdrowe z gruntu. Szkodzą na zęby i tuczą. Okazja? Ty nie musisz dbać o figurę? Zamiast po wedelkach latać na maszyny, lepiej po prostu ich unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicia de Larocha
A skoro już opanowałaś umiejętność wypowiadania tego z lekka pokrętniego nazwiska, włóż do buzi trzy piłeczki pingpongowe i ćwicz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazja
Dzień dobry :) A cóż to? Alicia? Polatać nie można? I czemuż to mialabym unikać? Doskonały sposób na spalanie Wedelków :) No i co Ty pleciesz? Trzy piłeczki...Próbowałam sobie to wyobrazić i objąć nie daję rady :D Zastanawia mnie Twoje spotkanie z krasnalem. Żadnego napotkanego nie polubiłam i z chęcią kopnęłabym w dupę. Namiętnej miłości do nich, nijak zrozumieć nie mogę. Tymczasem...włączam wszystkie funkcje. Wieloczynnościowy, a na dodatek, nie tylko kuchenny! Idą Święta, Alicia :) Dziękuję za przypadkowy :P spacer po tym rzyciu. Życzę Ci Wyjątkowej Okazji. Takiej, która będzie spełniać Twoje oczekiwania a Ty jej. A mnie...byłoby miło, gdybym znalazła muzyczny drobiazg pod choinką... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×