Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azjai

gotowe na wszystko seria 4!!!

Polecane posty

Gość gotowa na wszysciutko
a skąd wy sciagacie ? bo ja własnie tez bym chciała sciagac bo lubie bardzo gotowe na wszystko, powiecie?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam bearshare
są tam wszystkie odcinki z tłumaczeniami i za darmo :):):) a nie jakąś N która nie stać na reklamę i tu się ciągle wpisuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie 10
tez szukalam tego 10 odc, wyszukalam nawet ale to wszystkie jakies lewe byly.. antywir wyszukal w nich trojana podczas sciagania i wszystkie tak samo wygladaly. i jak juz sciagnelam caly odcinek to na dodatek nie chcial sie otworzyc. jakies bledy. wiec pewnie jeszcze nie ma 10 odc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna23563
Dzieki Anulka za ten linki ale ja pierwszy raz ściągam coś z tego serwera i nie wiem o co chodzi sciągam pierwszy part wszytsko okej, potem chcę go wypakować ale mam ostrzeżenie żeby włożyć jakiś wolium, czy cuś, O co chodzi musze ściągnąć wszystkie 4 party zeby działało, bo ja jestem zielona jeżeli o to chodzi:| a bardzo mi zależy zobaczyć 1szy odcinek;) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi znalesc napisy do 8 odcinka 4 serii bo nie moge sobie z tym poradzic jedyne jakie znalalzlem sa popsute:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa
na stronie abc w usa podaja ze 10 odcinek bedzie 6 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie 10
juz nie moge sie doczekac:D sciagne od razu nastepnego dnia:D w zasadzie wiem co sie wydarzy tak mniej-wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjai
dzis w nocy pewnie bedzie mozna sciagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaczka
hej azjai skąd wiesz , że mozna będzie w nocy ściągnąć? ja juz sie nie mogę doczekać:( zapodasz linki jak tylko ściagniesz?????plissssssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica_19
bardzo proste:) kopiujesz 1 part i wklejasz w miesjce gdzie wpisuje sie adres szukanej stronu:) a tak na marginesie, linki do 11 i 12 odcinka nie sa kitem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica_19
Szukam 11 odcinka!!!!!!!! Pilnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjai
ja sciagam ze stronki isohunt. i tam wpisujesz nazwe po ang. sciagnelam b szybko:) ponad godzinke:)ale to bylo w dzien po transmisji w stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica_19
azjai: a możesz wytłumaczyć dokładnie jak z tej twojej strony pobrać kolejne odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wavy_hair
Linki do 11 i 12 odcinka są kitem. Po pierwsze nigdzie nie mogę znaleźć in formacji czy odcinek 11 wogóle został już wyemitowany, więc jakim cudem ktoś może mieć 12? No a tak na marginesie, nawet gdyby ktoś pokusił się na ściąganie z tamtych linków, są nieaktywne. Cierpliwości, wszyscy poszukują 11 odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewi
po pierwsze nie ma jeszcze 11 wiem co mowie bo kuzynka w stanach jest maniaczka a tam odrazu wychodza odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nakręcono tylko 10 odcinków 4 serii i nie zapowiada się na więcej, więc nie ściągajcie na darmo bubli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiuzklanu
przecież 19go był odcinek 11 i nawet na stronce tv abc można go obejrzeć- pod warunkiem że się ma ajpi komputera ze stanów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD lol
Kobiety na real takei sa ze spia z kazdym aby ktos byl zazdrosny czy tylko w filmie jak myslicie ?dziewczyny jakei macie zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seria 4
podajcie linki do odcinków 5, 6, 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djmichu
Gość Hrebenne
Link up do 11 odcinka działa. Dzięki i Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę,wszystko pościagałam,chce wypakować,a tu pokazuje się info,że plik 4 uszkodzony.Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ma ktos napisy do 12
odcinka?? prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×