Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azjai

gotowe na wszystko seria 4!!!

Polecane posty

Gość azjai

mam pytanie dla zorientowanych:) wiecei moze kiedy w stanach bedzie 10 odcinek 4 serii?? bo 9 obejrzalam i nie mogę sie doczekac na nastepny:) podobno sa jakies opoznienia z powodu strajku scenarzystow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zartuj ja juz 11 ogladalam
skad ty sciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjai
jasne... pytam sie zorientowanych, a nie nudzacych sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam 4 serie! :D i tez obejrzalam 9 odc i czekam na nastepny. powienien byc za tydzien. w kazdym bądź razie 10 jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zartuj ja juz 11 ogladalam
Gość ja tez obejrzałąm 9 odc. i nie
mogę doczekac się następnego!!! jestem zła, że w tych stanach tak nierówno je puszczają. I jeszcze skończyli w tak ważnym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 nie bylo
W miniony poniedziałek 12 tysięcy scenarzystów odeszło od biurek i rozpoczęło oficjalną akcję protestacyjną. Czy będący w trakcie produkcji 4 sezon serialu "Gotowe na wszystko" ucierpi na nim tak, jak Herosi? Dotychczas nakręcono 9 odcinków nowej serii, których emisja zakończy się 2. grudnia z finałem w postaci wielkiej trąby powietrznej, która odbierze życie przynajmniej dwóm bohater(k)om "Desperatek". Dowiedzieliśmy się również z pierwszego źródła, że ukończono już prace nad kolejnymi 4 scenariuszami, jednak ich realizacja, jak i pisanie kolejnych historii zostały bezterminowo zatrzymane. Nie należy się jednak obawiać, bowiem emisję tylko 9 odcinków tej jesieni zaplanowano już maju. To co się zmieni, (jeśli strajk potrwa dłużej niż tydzień) to data premiery kolejnej partii świeżych epizodów, które (pospekulujmy trochę) mogą zadebiutować na antenie ABC wczesną wiosną lub w drugiej połowie kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec na 10 odcinek bedze
musiala czekac pare miesiecy??? napiszcie ze to nie jest prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida Greenberg
wiecie kto to Ida Greenberg ?? bo czytam opis dalszych odcinkow i to wlasnie ona zginie. lubie ten serial ale nie mam pamieci do imion. moze mi ktos wytlumaczyc ktora to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida Greenberg
Nie jestem pewna ale to chyba ta stara baba ktora grala w karty z McCluskey w dzień tornada w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez obejrzałąm 9 odc. i nie
a gdzie są te opisy?? szkoda by mi było gdyby to Ida zginęła, taka poczciwa babuleńka i ten jej kotek biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko to znalazlam opis10
Katherine gets her hands on the note her aunt left before she died. Carlos is paralyzed, but he doesn’t tell Gabrielle, who thinks his legs are merely broken. A memorial service at a church is packed with mourners. Gabrielle sits in the front pew, dressed in black. Overcome with emotion, she flees the church. As the neighbors look on, firefighters rescue people from Mrs. McCluskey's destroyed house. Ida Greenberg was killed but the Scavos are fine. Adam and Katherine ID Sylvia's body at the morgue, as the dead woman had the couple's address in her pocket without any other ID. Adam claims he knew the woman from outside Fairview and assumed Sylvia was stopping by to say hello. Katherine's affected by this but tries to avoid saying anything in front of the medical examiner. Mike's at a rehab center. He meets a woman who's there for the third time. He's not interested in attending the group session and the woman realizes he's not ready for it. Bree wants a contractor to do some emergency repairs on her home. She invites him over for dinner in hopes of buttering him up. (The dinner's at Susan's, thanks to the house damage.) Knowing he's gay and recently single, she makes sure Andrew is present. Complications arise when Susan has her own gay guy she'd like Andrew to be with! Lynette and Mrs. McCluskey help Ida Greenberg's nephew load his aunt's possessions into his van.. One of the women is upset to learn the man doesn't plan to spread the ashes at a stadium as his aunt wanted. She offers to retrieve the ashes from the woman's house for the nephew. (Note: the nephew may actually be a niece.) Lynette and Mrs. McCluskey must break into the stadium to spread the ashes, where they're caught by police. One of the women shakes the ashes out as she runs. Either Gabrielle or Edie attends the wake of Carlos' CPA, who'd arranged the move of his offshore account. (He died, off-screen, from tornado related injuries too) The woman feigns grief when she meets the man's wife for the first time, but what she wants to know is where his files are. After learning they're nearby, she makes a quick exit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaaaa
a dlaczego carlos mialby umrzec? umrze victor przeciez a carlos tylko sparalizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daa ja widziałam wiktorowi w czasie wichury wbije się kolek od plotu w klate piersiowa, a to bedzie w trakcie bijatgyki z carlosem, swoja droga nie wiem czemu carlos ma byc sparalizowany, bo nic mu sie przeciez nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dziwne by byló jakby carlos też umarł, ale w sumie mówili, że zginie czyjś mąż i przyjaciel wszystkich - wiec może rzeczywiście victor i carlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ogladal odcinek 9 ten wie
dlaczego carlos mialby byc sparalizowany, a kto nie ogladal ten moze sie dowiedziec:D znalazlam filmik:) a to victor umrze, przeciez w czasie tego odcinka gabi byla zona victora, wiec carlos nie mogl umrzec - nie mial wtedy zony http://www.youtube.com/watch?v=ZNIOITuuTn8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyny
przecież wyżej macie wszystko napisane!!!!!!!!! umarł victor i Ida!!!!!!!!! a carlosowi mogło się coś stać podczas bijatyki, bo wątek się skończył jak ten upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 juz jest
nie wiem jak z tym strajkiem ale juz mozna 10 ocinek sciagnac:) wiec chyba nie wstrzymali produkcji i wszystko gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate nataliaaaa
czy ktos moze mi powiedziec jakim programem badz w jaki w ogole sposob moglabym sciagnac sobie te odcinki ?? pliiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna23563
;(;( Ja mam radiówke i nie mogę ściągnąć rapidshare :(:( Wie ktoś może gdzie jest chociaż pierwszy odcinek czwartej serii na innym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulka07
Gość anuulka07
aktywne sprawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczonk
nie sciagac tego gowna kurde, chcecie okradac nasze desperatki? a pozniej bedzie tak, ze znowu scenarzysci strajkuja bo nie maja kasy - wesprzyjcie ich/je kupujac sobie platforme cyfrowa gdzie to graja-N i ogladajcie legalnie. porazka z tym sciaganiem, piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy przestańcie
zaśmiecać wszystkie fora tą reklamą nędznej eNki!!!! jak was nie stać na reklamę to świadczy samo o sobie, że tv nie jest najwyższych lotów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusienka
jak mogłabym zdobyć 4 serię. Pisaliście poniżej, że już oglądaliście najnowsze odcinki. Jestem fanką tego serialu i przez ostatnie tygodnie nie opuściłam ani jednego. Praktycznie obejrzałam każdy odcinek. To byłby najlepszy prezent pod choinkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogmaxx
lusienka- najlepszy pomysł to chya kupienie sobie opcji wideo na zyczenie np w telewizji N o ktorej pisaly dziewczyny. Ja mam zamiar podpisac u nich umowe nie tylko ze wzgledu na Gotowe, ale takze dla Heroes i Dextera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×