Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krolowa_sniegu

nienawisc

Polecane posty

Gość erfqerfegrqergqerg
depresja może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a depresja właśnie może tak się objawiać- z euforii w depresję + agresja tez to mam, tzn, teraz trochę zwalczyłam medytacjami ( wyciszają), od jakiegoś czasu znowu odpuściłam i wróciło. wszystklo mnie denerwuje, totalnie nudzi, wyżywam się za to na innych. agresja, nienawiść, najchetniej bym coś rozwaliła, chwilami jestem strasznie zmęczona i śpiąca, a zaraz kompletnie nadpobudliwa że mam nieodpartą chęć wyjścia i pobiegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mozemy sobie przybic 5 rozza mam tak samo meczy mnie juz to staram sie panowac nad tym co robie ale jak przychodzi co do czego to wybucham i nic juz mnie nie kontroluje;/ gdzie nie spojrze widze ludzi ktorym chetnie bym zaj**** , przykre;/ i do tego przez to wsyzstko jem jem i kazda dieta konczy sie porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja też jem, non stop :) jak było lepiej to troche schudłam, ale teraz cały czas i byle co, taaakie kompulsy i też każdy bez wyjątku mnie denerwuje, każdy wydaje się głupi, po 3 min rozmowy z kimkolwiek mam ochote go zabic za glupote ;) niby smieszne ale problem jest poważny, medytacje pomogly, 2 tyg 2 x 15 min siedzenia, aż do momentu gdy usiadlam i poczulam ze to jest takie k**** nudne ze wstalam i zaczelam oprozniac lodowke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×