Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata W.

oferta z urzedu pracy

Polecane posty

Gość Renata W.

mam pytanko,skonczylam ekonomie i turystyke robie teraz zaocznie fizjoterapie,do niedawna pracowalam ale zaklad splajtowal,zarejestrowalam sie w urzedzie pracy...i juz 3 raz wysylaja do mnie telegram ze jest oferta pracy..do sklepu...nie chce takiej pracy...ale odmowic nie moge..pytanie..co mam im w koncu powiedziec zeby nie wysylali mnie do sklepu?chce pracy w swoim zawodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata W.
nikt mi nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata W.
ale tam mam ubezpieczenie zdrowotne,tylko z tego powodu tam jestem zarejestrowana-glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz ubezpieczenie na
studiach przecież. możesz takie wykupić przynajmniej i UP już cie nie obchodzi. Hmm a poza tym przy rejestracji chyba można podać jaką pracą jest się zainteresowanym i jakiej się nie przyjmie. Tzn. mnie się przynajmniej pytali i do tej pory o ani jedna niezwiązaną z moim zawodem się nie spytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Możesz odrzucić 3 oferty pracy,proponowane Ci przez UP.Nie stracisz ubezpieczenia,ale nie będziesz mogła pobierać zasiłku.W dalszym ciągu będziesz miała status osoby bezrobotnej bez prawa do zasiłku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata W.
niestety mam wiecej niz 26 lat,teraz nie ma tak ze daja Ci 3 oferty-raz odmowisz i dowidzenia,mowilam ze szukam pracy w swoim zawodzie ,ale oni chyba nie zrozumieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treelle
Ja jestem zarejestrowana tyle lat w urzędzie pracy [ choć pracuje na czano] i nigdy nie dostałam żadnej oferty a bardzo bym chciała. Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuzzu
Co za bzdura. U nas w UP wypełnia się ankietę w jakim zawodzie szukasz pracy i taką oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAA
HEJ nie wiem czy teraz zmieniły się przepisy ale było tak, że nie mogli ci zaoferować pracy poniżej twoich kwalifikacji np jak masz studia to nie idziesz sprzątać. tak było jak jest teraz to nie wiem. ja odrzuciłam w tamtym roku dwie oferty z UP i nikt mnie nie wyjerestrował obie to była praca fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Jest tak jak mówi micha MICHAA, nie mogą dać ci pracy poniżej twoich kwalifikacji. Oczywiście mogą ci ją zaproponować ale ty nie musisz się zgadzać i nie mogą cię za to wyrejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaaaaaaaa
Najlepiej idź do tego urzędu, zabierz skierowanie do pracodawcy i na miejscu wyjaśnij pani, że to nie Twój zawód i że Cię tu skierowano z UP. Ona wpisze odpowiednią notkę w papiery (że nie spełniasz wymagań) i będziesz miec spokój. Zaniesiesz do urzedu papiery i po sprawie. A po za tym z tego co wiem to nie chcą przymowac do slepu jak masz za wysokie i niekierunkowe wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata W.
ktos jeszcze cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata W jesteś osobą bezrobotną z prawem do zasiłku czy bez?? Zaznaczałaś jakieś kryteria na karcie, którą otrzymałaś, aby się zarejstrować?? Tzn. Płaca jaka by Cię interesowała, bądz zawód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przejdź się do urzędu i zapytaj dlaczego przysyłają Ci takie oferty skoro wypełniałaś ankietę a ta praca jest poniżej Twoich kwalifikacji. Po drugie - zawsze możesz pójść na rozmowę i skutecznie zniechęcić do siebie pracodawcę. Chyba lepiej tak niż wylecieć z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×