Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

Szpilki 11 cm, fajne?

Polecane posty

Gość przecież ona stoi na paznokcia
ch ogólnie nawet ładne ale obcas odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne ale nawet ja maniaczka obcasów bym w nich za duzo nie pochodzila :D za wysokie szpileczki ale boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
ja też bym w nich dlugo nie pochodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
do łóżka z facetem . Nigdy na ulicę na nasze krzywe chodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie co by pochodzily
buty ejdnka wybitnie brzydkie. a przy takim obcasie mile widziana platforma (moze byc ukryta pod przodem buta i nie misi sie odznaczac), sprawia, ze but jest wygodniejszy i stopa wyglada lepiej (bo tu raczej nie jest to seksowne). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zkaupilam sobie z 10 cm obcasem......i ucze sie w nich chodzic i nie wyobrazam sobie zeby mialy one jeszcze cm wiecej:D to sie nazywa masochilzm:P zreszta za dlugi czub maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądają bazarowo
obcas rzeczywiście niebotycznie wysoki. nie da się w tym chodzić. ale nie w tym rzecz. są ze skaju czy innego badziewia, co widać już na pierwszy rzut oka. dołóż z 50 zł i kup eleganckie szpilki ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądają bazarowo
obcas rzeczywiście niebotycznie wysoki. nie da się w tym chodzić. ale nie w tym rzecz. są ze skaju czy innego badziewia, co widać już na pierwszy rzut oka. dołóż z 50 zł i kup eleganckie szpilki ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne. Jakby z bazarowej budki wyszły, żeby chociaż tych świecideł nie było... A 11 cm obcasa to strasznie dużo - no chyba, że ktoś ma duże stopy (41 i większe), wtedy kąt między podeszwą a podłożem trochę złagodnieje. Ewentualnie nadają się do siedzenia oraz przejścia z salonu do sypialni. Fotka ze stopami moim zdaniem nieudolnie obrabiana photoshopem - zwężana, żeby but był krótszy, a noga chudsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając gusta bo o nich się nie dyskutuje, to one wcale takie niebotyczne nie są. zwyczajnie zdjęcie gdy laska ma je na sobie jest lekko rozciągnięte w pionie, co daje efekt takiego wydłużenia. na reszcie zdjęć już tak \"niebotycznie\" nie wyglądają, choć obcas faktycznie spory a te czarne to mi kaftan bezpieczeństwa przypominają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
boże 20, 5 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze czubow wiec naturalnie mi sie nie pododbaja ;P ale mam podobne z okrytym palcem, tez czerwone, maja malutka platforme z przodu (jakies 1cm) i obcas 11 i da sie w nich chodzic ;) nawet po naszych chodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu boskie sliczne piekne fantastyczne kocham buty na szpilkach chociaz dopiero je \"ujezdzam\" :D ale te sa bombowe chciałabym takie tylko czarne...mmm ciekawe ile bym w nich przeszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wysokości nie zdecydowała bym sie na tak wysokie na tak wąskiej szpilce. ktoś tu wspomniał o platformach moje najwygodniejsze wysokie obcasy mają ok 10 cm i są na platformie chodzi się w nich wręcz bosko i nie czuje się tej wysokości dzięki platformie z przodu i doskonałemu wyprofilowaniu. poza tym nie podoba mi się ich kolor różowo czerwony na tych zdjęciach i wieli szpic z przodu nie przepadam za nimi. jeszcze jedna uwaga szpile są wygodne gdy są dobrze wyprofilowane mam niższe 5 cm w których nie dam rady chodzić bo śródstopie jest w powietrzu i od razu mam zmęczoną nogę w jeszcze innych noga leci mi do przodu bo nie trzymają w pięcie. a w kilku dużo wyższych chodzi mi sie doskonale bo są idealnie dopasowane trzymają kostkę i podtrzymują śródstopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądają jak obicie siedzenia
w autobusie mpk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweea
boskie sa i nie czaje was, kobieta powinna chodzic w takich butach, no chyba ze jest bardzo wysoka to ok moze nie luibiec, ja sama mam duzo par butow na bardzo wysokiej szpilce i bardzo lubie w nich chodzic i czuje sie wygodnie, i zapewmiam ze nie jest to takie trudne i nie zabilam sie w nich jeszcze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
11cm obcasy sa OK ale nie w przypadku tych butow.Te sa po prostu tandetne wstretny kolor i czuc chinszczyzna na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam szpilki 10 cm. wyglądają extra tylko trzeba w nich umieć chodzić :-) ale ja na 1 parze poprzestanę- mam 174 cm. :-) na szcz e scie mój chłopak ma 190 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę w 12 cm bez przeszkód, ale stóp nie czuć po kilku godzinach ... chodzić umiem, gorzej jak się człowiek w nich potknie albo zaczepi o dziurę w chodniku ... dlatego ubieram je na wesele czy podobną okazję, gdzie wypada się stroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×