Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olapola

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość Girlnr5
A propo nieudanycb zabiegow...Mnie kiedys tak spie***la pewna Pani Dr z Ww, ze przez tydz wyadalam jak lew. Moje bruzdy nosowo-wargowe myslalam ze exploduja, na dodatek wygladalo jakbym miala fasolke szparagowa tam wlozona (taaaaakie grudki). Niestety byl to okres przedswiateczny i ja na nast dzien musialam wyjechac, dzwonilam caly wieczór (tego samego dnia co zabieg) z placzem ze spuchlam i wyglądam jak swinie a Pani Dr ze to normalne i tak musi byc. Pozniej juz nie odbierala, a ja.... jak ten pierog wigilijny, pokrzywiona z falami na twarzy;( myslalam ze umre z rozpaczy, bo nic mi sie nie wchlanialo, nawet bylam umowiona z innym lekarzem na uratowanie sprawy (rozpuszczenie tego) mial w swieta mnie przyjac jak uslyszal jakim glosem wypowiadam moja tragedie, na szczescie po dokladnie 7dn zquwazylam ze wchlania sie powoli, woec tak w sumie u mnie rekonwalescencja trwala 10dni zanim wygladalam dobrze...A Jak masowalam to jeszcze wieksze byly...bo czasteczki kwasu sie rozbijaly pod naciskiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girlsnr5
Podobno najlepszy do poprawek w takich przypadkach jest dr z Akadmia rzeźbienia twarzy (czy jakos tak na pl Grzybowski 6) dr Mauricz. U mnie sie obeszlo bez jego pomocy ale pare osob znam, ktore dzieki niemu usunely niehciany o schrzaniony kwas h.:) A w ogole teraz mam przepiekne usta i bruzdy baaaaaaaardzo naturalnie zrobione, tak ze moj facet (oczywiscie nie powoedzialam mu bo mezczyzni niewidza takich potrzeb- glupota itditd pewnie wiecie) po zabiegu myslal ze po prostu zgryzlam wargi dlatego siniaczek i minimalnie spuchniete- nic nie bylo widac tylko ja widzialam 0,5ml pełniejsze, rowniejsze bez kaczego dzioba i glona bo wypelniona tylko czerwien wargowa. Na prawde jest wowoowowowo mega zadowolona. Lepiej zaplacic drozej troszke bo ja juz po taniosci mialam....:/ masakra. Jak ktosby chcial moge polecic na orawde dobrego chirurga, tylko ze jak chcecie przesadzic to Wam w zyciu nie zrobi- tylko naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kwasem hialuronowym robiłam mezoterapię u dra Migały w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl, zabieg wykonany starannie, bez żadnych efektów typu gródki czy niewchłonięty kwas. Choć wiem, że zdarzają się takie przypadki, koleżanka tak miała, wykonywała u jakiejś lekarki, do tej pory ma takie zgrubienie na skórze w miejscu, gdzie się nie wchłonęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karosobol
Dobre mam doświadczenia jak na razie z panią Aleksandrą z gabinetu Imeiaa. Lokal jest na Dubois w Opolu, łatwo trafić. Miła osoba, z dużą wiedzą i jeszcze większą cierpliwością. Przed swoim pierwszym zabiegiem z kwasem to miałam milion pytań do – i też sporo obaw. Wszystko mi wyjaśniono bardzo czytelnie, więc ten pierwszy stres zdecydowanie opadł. Sam efekt jest super, wyglądam młodziej ale co ważniejsze efekt jest naturalny. W zasadzie jakbym nie mówiła, że byłam w gabinecie to pewnie ludzie by nawet nie wiedzieli, że tam coś było wstrzykiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, załamana jestem. We wrzesniu 2016 wstrzyknelam kwas hialuronowy w okolice ust bo wyryte mialam juz zmarszczki wargowo nosowe, pierwszy dzien super, twarz jak nowa, dwa dni pozniej lekko opadl efekt, zaczely pojawiac sie obok bruzdy po jednej stronie pręgi, tragedia!!! Wyglada jak cieniutkie rozstepny w kolorze skory, troche wypukle, wiec efekt jak parszywe zmarszczki jakbym miala 70 lat. Ponad rok czekam az zniknie ten zenujacy efekt. Mam 28 lat I chce mi sie wymiotowac na to za co zaplacilam 900zl super pani dojtor... pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dyskretnie i profesjonalnie zabieg wykonałam w gabinecie www.piotrromanczuk.pl gdzie mój doktor dokładnie opisał cały zabieg tak zeby nie doszło do żadnych niedomówień ani komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy jest bardzo dobry do wypełnienia ust. Robiłam sama taki zabieg w  Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów i efekty są świetne. Usta są większe i różnica jest zauważalna od razu. Polecam ich usługi każdej kobiecie, której zależy na efekcie naturalnych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×