Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia z lublina

zbyt ciasny odbyt na sex analny co robić? POMOCY!!!

Polecane posty

Gość asia z lublina

nie chce wejść nawet jak uzywamy oliwki a tak bardzo chce to zrobic w drugą dziurkę co robic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu dopiero w sobotę
Idz sie lecz na głowę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu dopiero w sobotę
A potem do chirurga na zszywanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkwizycja___
W sredniowieczu były takie specjalne gruszki jak kołek rozporowy. Wsadzało się to podejrzanym o czary w dupe i kat dokręcał powoli śrubę. Może taka grucha by pomogła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giggi
Nie ma czegoś takiego jak zbyt ciasny odbyt.. Po prostu to boli nie tylko za pierwszym razem, ale dłuższy czas... Jeśli jesteś trochę masochistką to po prostu musisz to przemóc. Albo zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palant
najpierw rozluźnij palcami oczywiście z oliwką spróbuj sobie włożyć 2 palce i nie sciskaj>>>jak będziesz podniecona wypnij sie mocno do tyłui przyj jak do wypróżniania>> wtedy niech facet Ci wpycha>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palant
ja tak zawsze robie i moj roman wchodzi we mnie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
a czy to boli zawsze za kazdym razem? czy z czasem przestanie? zeby przestało trzeba to robic regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem przestanie, nie trzeba robic jakos szczegolnie czesto, ale po roku przerwy moze znowu bolec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
kocham sie tak z mezem, raz na jakies 2-3 miesiace dla odmiany, ale za kazdym razem cholernie boli, ale ból jest do przezycia.. a jak to jest z orgazmem analnym bo jeszcze go nie doswiadczyłam zreszta nie czuje zadnej wspaniałej rozkoszy bo męza bardzo to podnieca i szybko dochodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
pytanie do Perwersji głównie, ale inni oczywiscie tez moga wyrazic swoje zdanie :) Czy zgodziłabys sie po seksie analnym wziac, penisa swojego mezczyzny do buzi? Bądz czy zgodziłabyś sie na pissing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonsówna znudzona
weź bo zrzygam 🖐️ Perv buagam powiedz, że żartujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzpil
Perwersja, widzę, że Ty z wielką dumą opowiadasz o swoich osobliwych upodobaniach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj, ale czy przed seksem analnym stosujesz jakas specjalna higiene? Bo wiem, ze duzo kobiet robi sobie lewatywę po to by miec czysta pupkę.. Ja osobiscie uwazam ze wystarczy zalatwiac sie 2 godziny wczesniej i byc dobrze podmytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie lewatywę, gdyż biorę po do buzi :classic_cool: Pewniej się czuję :classic_cool: Poza tym lewatywa daje komfort na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
W jaki sposob robisz lewatywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierę wodę, letnią, w jakimś naczyniu, bierę gumową gruszką zakupioną uprzednio w sklepie zwanym apteką, napełniam ową gruszkę ową wodą, końcówkę gruszki wsuwam w dziurkę zwaną odbytem, opróżniam ową gruszką, tak kilka razy, a następnie wydalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
Ja niedawno wykręciłam słuchawkę od prysznica, włożyłam sobie wąż w pupę i spusciłam wodę, jednak to chyba była zbyt duża ilosc wody bo czułam się po tem jakbym wciaz przynajmniej litr miała w tyłku :/ dlatego szukam innego sposobu, bo chce wkoncu pospełniac fantazje mojego męza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
Spróbóje w takim razie z gruszeczką :) Dziękuję za pomoc. Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Dupa jest od srania a nie pakowania tam różnych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
A swoją drogą to ciekwe czy u mnie na wsi będą mieli takom gruszkę w sprzedaży ? Sądzę, że to nie jest zbyt popularny sposób na uprawianie seksu w mojej gminie. A mnie się to bardzo podoba i muszem to zrobić jak najszybciej bo jestem już ostro napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
chentnie bym się na was wysrał wy zboczone świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ahds
proszę się podszywać do woli, to pokazuje wasza zazdrosc, badz niedorozwiniecie, mnie to zupełnie nie rusza ;) skoro nie macie nic innego do roboty jak podpisywanie swoich dyrdymałów czyjims nickiem to kontynuujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ja CI go porzadnie rozj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×