Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozaczka

reklamacja..ile czasu czekacie na zwrot butów oddanych do reklamacji??

Polecane posty

Gość kozaczka

no właśnie ile??ja juz czekam 3 tygodnie i dalej nic..a jedyne co slysze gdy dzwonie to to że nic nie wiadomo..na karcie którą mi babki wydały mam ze w ciągu 2 tygodni powinno być zrobione a babki w sklepie mi teraz przekrecaja ze to chodzi o to ze w ciągu 2 tygodni tylko mają mnie powiadomić co z butami zrobią o ile wogóle coś zrobią, 2 tygodnie minęły,teraz 3..i dalej butów nie mam co zrobić w takiej sytuacji??2 tygodnie maja by mnei poinformować a ile czasu by zwrócić??jak się zima skończy??czy klient ma jakieś prawa w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczka
nie ma nikogo kto by mi odpisał??:( bo nie wiem co robić iść do sklepu zbesztać babki i żądać zwrotu kasy czy czekać dalej..zima leci a butów nei ma...do tego złoszcze się bo wydałam na niee baaardzo dużo bo prawie 500 zł a tu taki feler;/czy klientma jakieś prawo??jakiś określony czas w którym powinien odzyskać naprawione buty??czy ma sobie czekać i czekać do wiosny może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
chyba 14 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczka
a jeśli już minęło 15 dni roboczych to co w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hji
jak już tyle nie masz butów masz prawo ubiegac sie o zwrot pieniędzy jesli nie to do rzecznika praw konsumenckich sie zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
no to się przedłużyło, może być tak że np. coś z pocztą jest nie tak, że przesyłka nie dotrze na czas . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dc dasc decdec
zasada jest taka - jesli w ciagu 14 dni nie naprawia CI butów to piszesz pismo, w ktorym rządasz wydania nowego obuwia albo zwrotu pieniedzy i nie maja prawa Ci odmowic. moga sobie jednak wybrac czy daja Ci inne buty czy kase, zazwyczaj kase ale roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×