Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flaczyna

Oficjalna imrpeza przedświąteczna. Co ubrać Mężczyzna.

Polecane posty

Gość Flaczyna

Witam, mam 19 lat i jestem studentem. Przez miesiąc pracowałem w firmie, miałem świetne kontakty z pracownikami. Zostałem przez nich zaproszony teraz na przyjęcie przedświateczne (coś jakby wigilia) do pizzeri. Mają być tam kierownicy (Ci niżsi rangą :)). Zastanawiam się co wypada ubrać na te okazje ? Czy lepiej przyjść elegancko (niestety z eleganckich koszul tylko biała + czarne spodnie, dość luźne, bez kantów) czy raczej normalnie ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp. Boje sie ze w białej koszuli wyjdę na jakiegoś uczniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dalej
Skoro impreza oficjalna to strój raczej odświętny odświętny - najlepiej garniak + krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaczyna
W tym sęk że jest to ich kolejny wyskok na piwko. Tak o po prostu. NIe należy to do oficjalnych :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebesen
cos w rodzaju t-shirt czarny pod marynarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dalej
Właściwie model postępowania jest taki: oficjalna impreza (z kierownictwem wyższego i niższego stopnia) strój odświętny, impreza półoficjalna (połączona z wyjściem na piwo/pizze w gromadzie znajomych ) strój dowolny). Fajnie by było gdybyś na takie okazję sprawił sobie jakiś taki elegancki ale nie rzucający sie w oczy stroik typu gładka niebieska (błękitna) koszula i ciemnogranatowe dżinsy. Do tego jakiś pasujący krawat i pantofle (ale w żadnym razie nie obuwie sportowe). W czymś takim można pójść zarówno na oficjalne spotkanie jak i na wypad z kumplami do pubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Trudna sprawa ale zgadzam sie z poprzednikiem wypowiedzi. Ja myślę że najlepiej w czarne spodnie nie na kant i koszula niebieska jasna najlepiej i do tego najlepiej marynarka ale nie musi być czarna aby nie było garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×