Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *LOU*

Wybrać dobrą restaurację/salę na przyjęcie weselne...

Polecane posty

Gość *LOU*

Witam Was Wszystkie :))) Dzis wybieram sie obejrzeć kilkanaście restauracji, które wytypowałam na nasze przyjecie wesele. Aby wybór był prostszy zapisałam sobie kilka kyteriow, ktore pomogą mi w tym wyborze. Napiszcie, co o tym sadzicie... Moze o czymś ważnym zapomniałam? Wszelkie podpowiedzi będą bardzo, bardzo pomocne. Oczywiście jest to plan ramowy, nie będę do końca się go trzymać, mam nadzieję, ze osoba pokazująca nam lokal po prostu o wszystkim nam opowie :) 1. Cena 2. Menu - tutaj oczywiście temat rzeka 3. Lokalizacja 4. Maksymalna liczba gości jaka pomieści sala 5. Parkiet do tańczenia (czy wystarczająca dla moich gosci, gdzie sie miesci: czy w tym samym pomieszczeniu, gdzie zasiada goscie czy np. na dole/gorze, itp + stan parkietu - aby tez nie byl sliski, wiadomo beda tez babcie i osoby starsze - nie chcemy wypadkow) 6. Rodzaj stolów (prostokątne czy okrągłe), czy mozna je dowolnie poustawiac, czy jest miejsce tak, aby goscie wstajacy od stolu nie ocierali sie o innych gosci (to mnie najbardziej denerwowalo na weselach - ciasnota) 7. Kolor obrusow, chusteczek, zastawa, przybranie obrusow 8. Dekoracja sali - kto to przygotowuje, jaka jest 9. Klimatyzacja, ew. czy da sie otworzyc okna (nie ma nic gorszego niz zaduch na weselu 10. Parking 11. Toaleta - czy ktos bedzie czuwal nad tym, aby goscie mieli zapewniona czysta toalete 12. Czy mozliwe jest wydzielenie osobnego miejsca dla dzieciaczkow? 13. Czy wydzielone jest miejsce dla palaczy? 14. Czy mozliwe jest wyjscie na ogrodek, patio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×