Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammma

Kuchnia naszych maluszków

Polecane posty

Gość mammma

Drogie mamy. Wpisujcie tu sprawdzone przepisy na obiadki i deserki dla dzieci. Podajcie proszę przy przepisie od którego miesiąca podawałyście danie dziecku. Stwórzmy własną bazę wypróbowanych przepisów. Mój przepis na jarzynki z mięskiem ( 6 miesiąc): Potrzeba: 1 mała marchewka 1 mała pietruszka 1 buraczek 1 ziemniaczek kawałek selera kawałek mięska- cielęcina lub kurczak, może być też królik oliwa z oliwek Mięsko gotujemy w rondlu w niewielkiej ilości wody, kiedy zmięknie dodajemy warzywa obrane i posiekane w drobne kawałki. Dolewamy łyżkę oliwy z oliwek. Całość gotujemy aż warzywa zmiękną. Warzywa przekładamy do blendera i miksujemy, dolewając wywaru z warzy i mięska tak aby powstała odpowiednia konsystencja ( zupka lub papka). Mięsko kroimy i dorzucamy do całości. Wystarczy wymieszać i można podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dalaczam :) moj filipek ma 6 miesiecy ale na razie je marchewke z ziemniaczkami bo nic innego na razie nie chce :( ehhh ale jak cos innego ugotuje to napisze od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna 27
moj skarbek 6 stycz. skonczyl pol roku.Poniewaz caly czas karmie go piersia dopiero niedawno zdecydowalam sie rozszezyc mu diete. Ale sa to wylacznie dania obiadowe ze sloiczkow,poniewaz czytalam w jednym z czasopism dla mam ze sa lepsze,niz te przygotowywane w domu.Oczywiscie jako pierwsze podaje te z informacja od 4 m-ca. Ale jak moj skarbek bedzie wiekszy sama postaram sie mu przygotowac,poki co moja wiedza na ten temat jeszcze nie jest zbyt obszerna. Moze nawet skorzystam z pani jadlospisu...do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×