Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq

ręce opadają....

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Święta " za pasem " a ja ani złotoweczki i to na mnie spada przygotowanie wigilii na 6 dorosłych osób w tym 4 mężczyzn... :/ Aż płakać się chce ;( ps. choinki też nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
tylu członków rodziny :/ jedynym gościem będzie mój narzeczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Nikt nie może mi pomóc. Jedynym "źródłem utrzymania" rodziny jest mój ojciec . Nie mieszkam z nim ponieważ studiuje. Utrzymuje sie z tego co sama zarobie korepetycjami czy jakimiś zleceniami.Nie ma tego dużo ale sama siebie jestem w stanie utrzymać. Najgorsze ze ojciec wydaje kasę na swoja dziewczynę i wszystko byłoby ok ale czemu do mnie jęczy jak nie ma kasy. Sytuacja z dzisiaj. Ja biegałam do spółdzielni mieszkaniowej żeby przyszła komisja ocenić stan okien bo później są zwroty kosztów. dziś okna wstawiano. Mieliśmy na nie kredyt okazuje sie że z 10 tyś zostało ledwo 4 i trzeba było dołożyć jeszcze cała wypłatę(koszt okien ok 6 000 zł). Wszystko było by ok. Ale ja nie mam pojecia na co on wydał resztę kasy!!! nawet na głupi sweter mi od pół roku nie dał. Do domu jedzenie kupowałam za swoje wiec jakim prawem mi jęczy ze nie ma kasy żeby przygotować święta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropa naftowa
qqqqqqqqqqqqqqqqqqq - ojciec jeczy bo skoro ma dziewczyne to i kasa potrzebna ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni z chatynki
Powinnas zakumunikowac swojej rodzinie, że kazdy bez wyjatku musi przygotować przynajmniej jedno danie wigilijne, a TY skoro organizujesz całe to spotkanie wigilijne, ze swej strony proponujesz : organizację, napoje, obsługę, w razie odmowy , powinnas stanowczo poinformowac rodzinke , że udajesz sie z narzeczonym na kilka dni np. wypoczywac w góry, lub inne miejsce. Bądź twarda i zdecydowana , ale spokojna. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni z chatynki
No i nie daj sie wmanewrować w obowiązek obdarowywania drogimi podarkami, zaproponuj wymysśne , sympatyczne , ale wobec zaistniałej sytuacji finansowej TANIE prezenciki. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni z chatynki
-- poprawka : wymyślne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni z chatynki
Skoro szanowny tatko ma babeczke, to może obok wymieniona by tez grosza dołozyła , albo cos upiekła..a co!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to daj sobie siana z tymi świę
tami i wyjedź bądź nie wracaj do domu. Sorki, może to okrutne, ale trudno potem spłacać przez rok kredyty, bo kasę przeżarła rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
zakomunikowałam rodzinie że w tym roku na prezenty nie maja co liczyć, skoro to na mnie spada zakup jedzenia i że zaraz w po wigilii wyjeżdżam do rodziny narzeczonego... Trochę sie zaskoczyli, że ich zostawiam... Zobaczymy jak mój plan wypali... a co do posiłków będę starała sie przygotować je najtańszym kosztem ;) Żadnych rarytasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka23
to jakiś absurd a co z pozostałymi 3 chłopami też nie mają ????? a mama z czego żyje jak ojca nie ma a ojciec w sumie z jakiej racji ma sie dokladac do jedzenia skoro swieta pewnie i tak spedzi poza domem ze swoja dziewczyna a jak ty nie chcesz placić to nie jedź do domu i ta wyplata twojego ojca jest strasznie duza (cos o jakichs tysiacach mowilas) moja mama z tata maja 1500 i swieta co roku robia dla 6 osobowej rodziny i jakos nigdy mi niczego nie brakowalo ten temat to chyba jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka23
a sory przeczytalam jeszcze raz chodzilo o kredyt wiec to o wyplacie odwoluje ale reszta zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
tato sam może ma z 1500-1700 zl... Mama zmarła w tym roku więc... Sami wiecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez ręce opadły
tata ma 1700 a studentce każe robić wigilię, ? Nie daj sie wpuścić w maliny! To rodzice powinni organizowac święta dzieciom, ja bym pojechała z facetem w góry w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też. Nie zazdroszczę Ci
takiej rodzinki. Wyjedź po prostu, a nie wpędzaj się w koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim sa pozostali 2 faceci????? Nie moga sie dolozyc?? Ja tez organizowalam swieta, pamietam ze nawet wzielam kredyt :/ 1000 zl a splacilam chyba 1500-1600 masakra W tym roku mam luz bo ide na wigilie do rodziny mojego szwagra wiec jedyne co mam zrobic to uszka :) Ale brakuje mi tego ze nie bede sama robic wigili, przyzwyczailam sie do tej nerwowki i mnostwa robotry prsed switami... A co do tatusia moj tez ma babke i sie nie doklada, rente po mamie ktora mam traktuje ja swoja :/ Urodziny mu w tym roku zrobilam wydalam na nie 350zl a jak potem uslyszal ze nie mam kasy to zlapal sie za glowe mowiac \"na co ja przesral;am tyle pieniedzy???\" Nie wiem co masz zrobic, moze przejdz po rodzinkce (po tych 5 osobach) i zrob zrzutke na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
albo po prostu złózcie sobie NAJNLPSZE zyczenia , mnóstwo uścisków i kazdy w swojej budce wyprawi takie mini-mini wililenki. :) No co, tak tez mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
miało byc wigilenki, czyli małusie wigilie w gronie coasnym czyli własnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
Korzysci z takiej wigilii : brak stresu, brak fury garów, brak braku forsy , świety spokój!!! :P :P :P [chonika z bombkami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
Kiedys uwazał, że na kazda służbe powinien miec nie 15 a 50 złotych . Tylko , ze ja to pomnozyłam tak 50 razy kazdy pobyt w pracy i wyszła całkiem pokaxna sumka plus oplaty wszystkie.....a co dalej ? Sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
to ostatnie to pomyłka -SORY, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×