Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Homo Homini

Niezwykły sekret pozbycia się długów. Jest ktos zainteresowany?

Polecane posty

Gość kiaia
Ja dam 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na Cashflow we Wrocku
Cashflow we Wrocku to osoba która nie pisze że organizuje spotkania Cashflow po to aby przedstawiać swoją marna ofertę. Do tego kasuje za udział w grze a jak powiedziałał docelowo oferuje swoje produkty. To główny cel spotkania a o grze pisze żeby nie przedstawić prawdziwego celu spotkania - bądźcie czujni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na Cashflow we Wrocku
Zgodnie z art. 17 c ust. 1 czynem nieuczciwej konkurencji jest organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, polegającego na proponowaniu nabycia towarów lub usług poprzez składanie nabywcom tych towarów lub usług obietnicy uzyskania korzyści materialnych w zamian za nakłonienie innych osób do dokonania takich samych transakcji, które to osoby uzyskałyby podobne korzyści materialne wskutek nakłonienia kolejnych osób do udziału w systemie. nie trzeba chyba nikomu mówić, kto tutaj szuka partnerów i obiecuje zyski z pozyskania kolejnych W interesie Pana Cashflow We wrocku, kasę zyskuje się poprzez wciąganie nowych "partnerów". Jest to warunek wejścia do systemu kredytu hipotecznego - czy jak to on to nazywa. Trzeba w tebn sposób zgromadzić NA KONCIE FIRMY 20-30% wartości nieruchomości - taki to biznes ... Ale on oczywiście będzie zaprzeczał - to prosty chłopak wiec zbyt wiele nie wymagajcie. analizując dojdziecie że działa w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na Cashflow we Wrocku
Oto dowód na nieuczciwość !!! eurostar Dołączył: 28 Sie 2007 Posty: 7 Skąd: Wrocław Wysłany: Pią Sie 31, 2007 8:56 am Temat postu: Oto dowód na to, że NAga Prawda inaczej Cashflow we Wrocku KŁAMAŁ kiedy twierdził, że nie używa gry Cashflow do celów zarobkowych. Tak na prawdę używa tej gry tylko po to aby kogoś wciągnąć w swoje biznesy. Prawda została zdemaskowana - Naga Prawda :) Zatem eurostar widzę, że za pomocą CashFlow pozyskujesz klientów dla swoich produktów w MLM? _________________ www.OFEdlaCiebie.pl - zapisz się na darmowy kurs mailowy nt. Funduszy Emerytalnych! eurostar Skąd: Wrocław W zasadzie tak. Z tym że historycznie sytuacja była odwrotna - najpierw zaczęliśmy grać, a dopiero potem ludzie zainteresowali się systemem MLM. Kiedy to zauważyłem, zacząłem używać gry celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiałem się pojawienia takich właśnie \"mądrali\", co nie maja zielonego pojecia o czymkolwiek, ale zabierają się pouczać wszystkich naokoło. Panowie, bardzo proszę nie wtrącać się w cudze rozmowy z waszymi nikomu nie potrzebnymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobraaa
ja dam te 50 zl i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic. Jesli jesteś zainteresowana/ -ny informacją, zostaw namiary i okolicy zamieszkania. Jak tam będę coś organizowywał - zaproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam przed homo
Ostrzegam przed nim - chodzi mu o zwerbowanie Was do piramidy !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×