Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nexia

Jak potoczyły sie losy waszych ex mężów??

Polecane posty

Gość nexia

sa tu tpiki o losach rozwódek bo same opisują jak zyją.ale ciekawi mnie jak poradzili lub nie poradzili sobie ex mężowie??? jestem świeżo po rozwodzie....ale wiem co bedzie z moim ex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby skąd możesz to wiedzieć? Może jutro oboje zginiecie pod kołami tira? A odpowiadając na pytanie - nie mam pojęcia, mam ciekawsze zajęcia niz śledzenie losów swojego ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexia
a niby stad że jest alkoholikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie tzn jak
zaraz po rozwodzie , a moze nawet i przed (ja wnosilam pozew) zwiazal sie z jakas panienka, po kilku miesiacach ona juz byla w ciazy , teraz maja juz dwojke :P (ja odwlekalam zajscie w ciaze zanim nie skoncze studiow , a jak je skonczylam to juz bylam po rozwodzie :D ) mieszka na jakiejs wsi , nie wiem co robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ex
po rozwodzie odzylem ,zbudowalem sobie nowy dom , mam pare przyjacolek ktore mnie regularnie odwiedzaja , nie przemeczam sie juz praca ,nie mam stressu ,nie ma w domu pozeracza pieniedzy a moja ex? podobno zaluje ,podobno przechodzi z rak do rak ,no coz zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie tzn jak
"mam pare przyjacolek ktore mnie regularnie odwiedzaja " "moja ex? podobno zaluje ,podobno przechodzi z rak do rak ,no coz zycie " czyli spotkal was TEN SAM los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ex
nie masz racji ,teraz juz nie musze na nikogo pracowac ,teraz kazdy dzien przynosi cos nowego ,nie lubie monotonni teraz czuja ze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie tzn jak
wczesniej tez nie MUSIALES na nikogo pracowac ;) zona rączek nie miala ? :P mogla isc do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
no, są tu też nowe partnerki niegdyś czyichś mężów temu mojemu "niegdyś czyjemuś mężowi" jest teraz bardzo dobrze ciekawa jestem czy była żona stworzyła sobie nowy związek i udało jej się uniknąć błędów z przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
O cytacie na temat cytatu - ""mam pare przyjacolek ktore mnie regularnie odwiedzaja " "moja ex? podobno zaluje ,podobno przechodzi z rak do rak ,no coz zycie " czyli spotkal was TEN SAM los " - bardzo trafna uwaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
ja nie mam pojęcia...urwałam wszelki kontakt po rozwodzie...w końcu nie po to sie rozwodziłam żeby nadal użerać się z jego toksynami...wiem tyle że wyprowadzał się do rodziców, że się jeszcze bardziej roztył i chodzi w dresie (znajoma go widziała w restauracji)...przez jakiś czas chyba kogoś miał (siostra wyczytała na gronie)...ot i tyle do mnie dotarło. w sumie jedyne co mnie interesuje to to żeby się do mnie nie odzywał, nie zbliżał i żebym nigdy nie miała z nim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co wyszlas za niego
skoro byl taki zly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ex
Musialem ,musialem pracowac na nia ,bo przed slubem byla robotna a po juz ja checi opuscily niektore kobiety maja to do siebie ,ze po "zlapaniu " faceta zmieniaja im sie nagle charaktery .....nie wiem tylko jak mozna tyle lat tak dobrze grac ,widocznie macie aktorskie predyspozycje od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssia33
mój ex mąż rozwiódł się ze mną dlatego że znalazł młodą dziewcyznę, pomieszkał z nią rok a potem wrócił do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij anka
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"Kassssia33 - mój ex mąż rozwiódł się ze mną dlatego że znalazł młodą dziewcyznę, pomieszkał z nią rok a potem wrócił do mnie" i przyjęłaś go?.... daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
po rozwodzie przez rok był z laską, z którą mnie zdradził, potem ona go wykopała. próbował wrócic do mnie, ale ja już kogoś miałam. teraz wiem tylko gdzie pracuje i tyle. zero kontaktów, zero wieści na temat jego życia. i tak ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra ja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożenił się z wielką, tłustą jak wieloryb babą, która za pół roku urodzi mu dziedzica. Zdradza tę kobyłę z każdą jaka się napatoczy. Podobno jest nieszczęśliwy, a ja byłam największą miłością jego życia. No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka111
mój ex po wielkich balach,szastaniem kasa,wypadach po swiecie,dziewczynami na kazde zawołanie(choc wcale ładny nie był),upadł tak nisko ze nie potrafi sie podnies.Nie ma baby,nasz syn sie nim nie interesuje (zapomniał o nim tatus 8 lat temu),roboty nie ma,mieszka na działkach,dług za alimenty rosnie (prawie 40 tys.) ,kumple go zostawili i tyle mu z tego wyszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up 1/2
i żon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ żono pięknego pana
"byłaś" to chyba najwłaściwsze słowo. Czemu nazywasz obcą sobie osobę kobyłą? Jesteś strasznie prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×