Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos tuuu

czy ktos tu pracuje w Urzedzie Pracy mam pytanie

Polecane posty

Gość czy ktos tuuu

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
idę na miejsce interwencyjne (dio innego urzedu) i bede sie na dniach rejestrowac w Urzedzie Pracy. Czy jezeli starosta (albo wojt) wysle "zapotrzebowanie" na mnie i dostane skierowanie do 30 grudnia, a prace i umowe miaąłbym z 2 stycznia to czy bede zarbiac 936 zł czy 1126 z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez kilka lat byłam
tam pracują niestety największe nieroby!!! niczego isęnie można było doprosić. jak musiałam tam chodzić to czułam sie upokozona. chodzić i sie prosić o byle co. nie daj boze nie mozna sie upominać o swoje prawa. nienawidzę tych bab z up. proszę nie idź tam do pracy bo i ciebie podswiadomie bym znienawidziła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
niee nie nie do urzedu pracy chce isc do pracy :) tylko do INNEGo urzedu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez kilka lat byłam
czałe szczęście. ja treż pracuję jako urzędnik państwowy ale cholerka ja jakoś mam szacunek do ludzi a tamte france zero jakiegokolwiek dobrego wychowania. myślę ze skoro umowa będzie od stycznia to będziesz zarabiać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggaallla
a ja mam propozycje do urzedu pracy i wole to nic w sklepie zasuwac-dlaczego nieroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez kilka lat byłam
wyrachowane wredne jędze tam siedzą. człowiek boi się o cokolwiek zapytać poprosić. jak już muszą coś zrobić to z takimi minami jakby im się kupę chciało a kibel był 100km stąd...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
chciałabym uzyskan informacje, i jezeli to mozliwe to bez podszywów i zbednych komenarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeśli podpiszesz umowę w tym roku to mogą dac ci 936 zł brutto, ale z dniem 1 stycznia muszą podnieść Ci pensje do najniżesz krajowej, która będzi obowiązywać czyli 1126 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
a czy to nie ejst tak ze od 1 stycznia nie bedzie mozna zarabiac mniej niz 1126 brutto?? Przeciez to bedzie pensja minimlna?? Wiec kazdemu kto do tej pory zarbia 936 zł po 1 stycznia powinien zarabiac juz 1126 zł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
aha nie doczytałam, musza podniesc :) dzieki wielkie :) bo sie przestraszyłam, ze podpisze np 30 grudnia i bede caly czas zarabiac 936 zł. Ale jak podpisze tego 30 grudnia to po 1 stycznia musza mi podniesc!! Dobrze rozumiem?? Przepraszam ze Cie tak mecze whisper :) z gory dzieki za inf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tuuu
dla mnie te 200 zł to jednka jest duuuza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×