Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nareszcie zycie jest piekne

Zmienilam prace fizyczna na biurowa.

Polecane posty

Gość nareszcie zycie jest piekne

I jakbym sie przesiadla z trabanta na mercedesa. Zamiast uganiac sie po restauracji, klocic z kucharzami i tlumaczyc gosciom, to siedze sobie na tylku, bez pospiechu wklepuje jakies dane do komputera, a wiekszosc czasu gadam z ludzmi i popijam kawke. Na dodatek pracuje mniej godzin, a wiecej mi placa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miną 2-3 miesiace
a zobaczysz jak Ci tyłek od tej biurowej pracy urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pracuje w biurze i chwalę sobie :) Tylko ze....czasem jest kocioł a czasem..jak teraz.. nudno!!!! POGADACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlinn
A jak znalazlas taka prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuniaaa
a robili ci moze test z szybkosci pisania bo ja mam miec taki test w poniedzialek i chcialabyn wiedziec jak on wyglada mniej wiecej, to jesli mialas napisz prosze jak to wyglada i czy umiesz pisac bez patrzena na klawiature bo ja wlasnie nie umiem a bardzo mi zalezy na zmianie pracy bo rowniez do tej pory pracowalam w restauracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie zycie jest piekne
Prace znalazlam przez internet. Nie musze szybko pisac, moge sie patrzec na klawiature, mialam tylko prosty test z matematyki i angielskiego, bo pracuje w finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie zycie jest piekne
moze mi nawet urosnac tylek, mam to gdzies :) nareszcie z przyjemnoscia chodze do pracy (choc oczywiscie i tak mi sie nie chce, hihi) i czuje sie jak czlowiek, a nie jak robol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllalala
nie brakuje wam odwagi:) nie wiem na co ja czekam.. chyba na jakis znak z nieba heh, chociaz lubie moja prace, ale chetnie bym ja zmienila na cos bardziej biurowego..powodzenia wszystkim odwaznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam na taka 3 lata temu choc i tak uwazam ze za pozno. chociaz na samym poczatku, jeszcze przed wejsciem o jakiejkolwiek legalnej mozna bylo pomarzyc. przechodzilam przez firmy medyczne, logistyczne a obecnie zajmuje sie emeryturami. musze przyznac ze coraz wiecej osob z Polski pracuje w instytucjach finansowych i to w powaznych i oglnie znanych firmach. powoli zaczynamy obalac mit szprzataczki i budowlanca ale to chyba jeszcze troche potrwa. pozdrawiam wszystkich ambitnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie \"spoko... tylko ze ty do konca zycia bedziesz tyle zarabial... a ja mam szanse moja wyplate pomnozyc przez 2 lub 3 w ciagu najblizszych 10 lat... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko luzak z Anglii
nie marzcie o niebieskich migdałach dziewczynki :D jak uda wam sie tu przyjechać to bądzcie wdzięczni za pracę przy garach albo szorowaniu ;) nikt was tu nie chce !!! nie rozumiecie tego że macie swój kraj a tu jesteście goscmi ?...tępaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty luzak to co
taką czysta polszczyzną piszesz, że mniemam że sam jesteś tam gościem w Twojej nowej ojczyźnie- Anglii :D A pracujesz przy garach ma się rozumieć jak i twoja zagraniczno-polska rodzinka? Sam jesteś tępak wsiurze:o Udało się wiochmenowi wyjechać i sie mądrzy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko luzak z Anglii
kocham mój dress , piwko i angielski luzik :classic_cool: nie wiem czemu niektórzy czepiają sie że niektórzy polacy nie ubrani itp tu widziałem gorszych i zamierzam nadal być hiphopowym luzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko luzak z Anglii
a ty luzak to co _chciała byś :D:D ja nioe pracuje jak ty na zmywaku tylko mam posadkę na budowie i wielu zawistnych studentów mi zazdrosci chociaż mam zawodówkę ale zarabiam z wiecej niz oni i angole mnie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×