Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jessi **

Znacie jakieś tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość Jessi **

1. Znacie jakieś tabletki na odchudzanie ? a. Jak tak to podajcie mi ich nazwę, ile kosztują i ile kg. schudniesz po zażywaniu tych tabletek na miesiąc ? A to jest moja fotka.pl www.marlenkakop.fotka.pl ( Marlenka dlatego bo te imię jest boskie ;] ) Z góry dziękuję ;** ehh ;-) | busiam busiam busiam :D hehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaa xD
Nie wiemm ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa ***
No znam, znam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridia (dostępne w Polsce na receptę) Zelixa (dostępny w Polsce na receptę) XENICAL (dostępny w Polsce na receptę) Adipex (zakazany w Polsce) to są leki ostatniej szansy które powinny być stosowane przez osoby wielką otyłością, a nie z nadwagą 5 kg :P No i oczywiście pod kontrolą lekarza. Sa jeszcze suplementy diety, które wspomagają odchudzanie np. chrom (odechciewa się słodkiego - na mnie nie działał), preparaty z błonnikiem ( pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości :) Są jeszcze takie wynalazki jak MEIZITANG ( MEIZITANC), Lidia ... ale to są raczej trucizny ... było wile przypadków zgonów przez te leki, lub uszkodzenia wątroby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa
nie znam sie na tym ale sama chcialam o to spytac:) luknelam na twoja fotke i bardzo ladnie wygladasz wiec nie wiem po co ic te tabletki na odchudzanie? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Ja się boję takich suplementów diety. Chyba, że naprawdę ma jedynie naturalne składniki. Poza tym wolę postawić na zdrową dietę, indywidualnie dopasowaną do mojego organizmu i moich mozliwości. oraz zadbać o swoje ciało regularnie ćwicząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowa tabletka to mż czyli mniej zrec:))) a tak bez zartow ja wramach odchudzania i cellitu stosuje: w tamtym roku walczylam i masazami i zawiajniem i maseczakmi stracilam w obwodzie ud 5 cm w ciagu miesiaca, teraz wracam do tych zabiegow idzie wiosna:) kupuje regularnie na http://www.estien.pl/na-cellulit-rozstepy-c-1_17.html i stosuje tak 1 dzien peeling korundem, splukuje natepnie smaryje olejem z ag nogi bodra brzzuch i robie masaz baanka chiska -gumowaa, latwiej regulowac sile "zasysu" i po pol godzinki ubieram sie (super poprawia krazenie i omijam pajaczki, na drugi dzien zawijzam sie aalgami slim do ktorych dodaje odrobine kawy rozpuszczlnej robie rzzadka papke smaruje i owijam sie w folie w tesco spozywcza za 1,50 wystarcza na 2 zabiegi i robie mazaz odkurzaczem z zasyska ktora nie przylega zbyt scisle do cial aby nie spalic (juz tak jeden zalatwilam:))) potem splukuje na trzeci dzien to co w 1 i tak na zmaine po doch trzech razach juz widac poprawe a po miesiacu jezeli omijam slodycze jest super po 7 tygodniach gladko zmaiast 42 lat to 20 sportsmenki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yut
No to super, nic tylko zazdrościć:) Mi natomiast się wydaje,że jesli chce się schudnąć parę kilogramów to nie pozostaje nic innego jak dieta, ćwiczenia plus jakieś spalacze tłuszczu, na przykład takie http://hellhound.pl/odzywki-suplementy/spalacze-tluszczu/ripped-freak-60kaps-c-1656.html na pewno nie jest tak,że od samego przyjmowania tabletek się chudnie, bo to nie jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaN
czesc dziewczyny mi naprawde 2 lata temu bardzo pomogly schudnac ziola tybetanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusek
Nie słyszałam,a gdzie je można kupić albo o nich trochę poczytać? generalnie jestem sceptycznie nastawiona do wszelkiego rodzaju tabletek odchudzających. Na pewno same nie działają. Lepiej zaopatrzyć się w coś co przyśpiesza przemianę materii( np proszek zasadowy langsteiner) i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssHaDee
ja stosowałam Ultra Slim. sprzedawane dwa opakowania w promocji w cenie 169zł. schudłam 6 kg. można kupić na jakiejś stronie ale nie pamietam jakiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysien
A ja lecę teraz na CLA biogarden. Działają super, one pracują na zasadzie spalaczy komórek tłuszczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wraz z koleżanką obecnie odchudzamy się z tabletkami slimcea. mi po pierwszym miesiącu spadło 5kg, jej 4kg. pełny efekt pokazuje się ponoć po 2 miesiącu wiec zobaczymy. mimo wszystko suplement warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłupskPozdrawia
Ja znam wiele, trochę pomógł mi NOvoslim, a dużo slimcea. Wybieram ogólnie patrząc na skład pod kątem naturalności, nie chce jeść chemii. Efekt po slimcea to 9.5kg w 90 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garcia79
Slimcea dokładnie, działa bez problemu schudłam 7 kg POLECAM :) Dziewczyny nie bójcię się chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca91
Dużo osób poleca slimcee ona naprawdę działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymaska
Pytająca91, warto spróbować jak chcesz schudnąć, w moim przypadku po całej kuracji slimcei (3-miesiące) pozbyłam się 11 kg :)). Ale są też różne rezultaty z tego co czytałam widocznie na każdego działa to inaczej :) Tyle że efekty są widoczne mniejsze czy większe ale zawsze :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatka76
Wszędzi czytam o tej slimcei, że działa. Wiecie czy można ją kupić w jakimś sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatka76
Wszędzi czytam o tej slimcei, że działa. Wiecie czy można ją kupić w jakimś sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karincia87
z tego co wiem gagtko w żadnym sklepie stacjonarnym nie można jej kupić, ale sama osobiście zamawiałam ją na piekna24.pl. Zamawiasz i paczka przychodzi nastepnego dnia :), biorę ja dopiero od tygodnia i nie mogę się jeszcze podzielić efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karincia87
z tego co wiem gagtko w żadnym sklepie stacjonarnym nie można jej kupić, ale sama osobiście zamawiałam ją na piekna24.pl. Zamawiasz i paczka przychodzi nastepnego dnia :), biorę ja dopiero od tygodnia i nie mogę się jeszcze podzielić efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiop
Po pierwsze zastanów się czy warto wydawać pieniądze na tabletki, skoro po zakończeniu ich stosowania Twoja waga wróci jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych. Dużo lepszym wyjściem jest nabycie minerałów zasadowych, aby odkwasić nasz organizm,, bo niestety dzisiejsze jedzenie mocno je zakwasza, a zakwaszony organizm dużo wolniej pozbywa się kilogramów. Co więcej można oczyścić organizm dzięki naturalnemu aloesowi, ale nie takiemu w aptece bo tam aloesu jest może 20% to było by dobrze. Ale są soki aloesowe zawierające nawet 90% czystego miąższu aloesowego. Jak coś to się odezwij. Poza tym wystarczy wprowadzić nieco więcej ruchu do swojego planu dnia, ja sam zmagam się z kilogramami i to nie 5 nie 10, ale już ponad 25kg zrzucone, a w planach jeszcze mniej więcej raz tyle, a to wszystko bez żadnych tablet, lecz zdrowo, bez monotonii i przede wszystkim bez katowania się. Zapraszam na mojego bloga www.JakDobrzeSchudnac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dl mnie w odchudzaniu bardzo skuteczna jest slimcea , schudłam prz yniej 10 kilogramów w 3 miesiące, bez żadnego efektu jojo ani tym podobnych ubocznych :) a co do Twojego komentarza osobo wyżej, to przykro mi ale waga utracona w każdy sposób jeżeli nie zmini się swojego stylu życia wróci z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoduśś76
Slimcea, chyba najlepszy suplement na rynku, jeżeli dodamy do niego chociaż trochę ćwiczeń i diety plus oczywiście samozaparcia, może osiągnąć wymażony efekt utraty wagi, spokojnie , można zrzucać w ciągu miesiąca około 4-5 kilogramów w moim przypadku było to średnio wynik 4 miesięcznie i w ogólnym rozrachunku schudłam dokładnie 12,6 kilograma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkuś87
Nie wiem czy najlepszy, ale napewno skuteczny, i ja i mąż go braliśmy ( tak tak nie wiem jak go na to namówiłam, ale stało się ;) ) 3 miesiączną kuracje odbyliśmy, ja schudłam 9 kilogramów, a mąż 14, osiągnął lepszy wynik, no ae miał więcej do zrzucenia więc nie ma dramatu ;) ja tam się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica90
dokładnie slimcea napewno jest skuteczna, i nie ma po niej żadnych efektów jojo, sama się o tym przekonałam :) w zaledwie 3 miesiące biorąc slimcea, ćwicząc i mając diete schudłam 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula86
nom rzeczywiście w slimcea, jest coś co działa, i nie ma tu nic do dodania, skuteczna i tyle :) i to nie jest tylko moje zdanie, a także koleżanek które ją stosowały, jedna nawet tera męża namówiła żeby przetestował hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×